سر خط خبرها:

پرونده ی مسکن مهر دشتی و دشتستان نیمه ی نخست امسال بسته می شود

فکرشهر: مدیر مسکن راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: همه واحدهای مسکن مهر در دشتی و دشتستان هفته دولت تحویل متقاضیان می‌شود...

فکرشهر: مدیر مسکن راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: همه واحدهای مسکن مهر در دشتی و دشتستان هفته دولت تحویل متقاضیان می‌شود.

به گزارش فکرشهر، رضا امینی در نشست شورای مسکن استان بوشهر با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای ساخت واحدهای مسکن مهر در استان اظهار داشت: امیدواریم با تلاش همه مسئولان شاهد ساخت واحدهای باکیفیت مسکن مهر و تحویل آنها در زمان مقرر باشیم.

وی اضافه کرد: مشارکت متقاضیان نقش بسیار مهمی در تکمیل مسکن مهر دارد که آورده آنها 100 میلیون ریال است و تسهیلات دولت نیز تکمیل کننده این اعتبارات برای ساخت واحدهای مسکن مهر است.

ساخت بیش از 37 هزار وحد مسکن مهر در استان بوشهر

مدیر مسکن راه و شهرسازی استان بوشهر با اشاره به ساخت بیش از 37 هزار وحد مسکن مهر در استان بوشهر خاطرنشان ساخت: 19 هزار واحد در شهرهای بالای 25 هزار خانوار، 13 هزار واحد در شهرهای زیر 25 هزار خانوار و چهار هزار واحد در شهر عالی‌شهر ساخته شد.

وی به تسهیلات این واحدهای مسکونی اشاره کرد و افزود: تاکنون برای اجرای طرح مسکن مهر 698 میلیارد تومان تسهیلات مسکن بین هشت تا 25 میلیون تومان به هر واحد پرداخت شده است.

ساخت هشت هزار و ۱۶ واحد مسکن مهر در دشتستان و دشتی

امینی به ساخت هشت هزار و ۱۶ واحد مسکن مهر در دشتستان و دشتی اشاره کرد و افزود: از این تعداد واحد مسکونی تاکنون پنج هزار واحد مسکونی به متقاضیان تحویل داده شده است و دیگر واحدها نیز تا هفته دولت تکمیل خواهد شد.

وی به پیشرفت 70 درصدی ساخت 769 واحد مسکن مهر در شهرستان دشتستان اشاره کرد و بیان داشت: هزار و 580 واحد مسکن  مهر در نیمه نخست امسال در دشتستان تکمیل و به متقاضیان واگذار می‌شود.

مدیر مسکن راه و شهرسازی استان بوشهر همچنین از ساخت دو هزار و 600 واحد مسکونی مهر در شهرستان دشتی خبر داد و افزود: یک‌هزار و 122 واحد آن تاکنون تحویل شده است و دیگر واحدها نیز تا پایان هفته تکمیل و تحویل خواهد شد.

منبع:مهر