سر خط خبرها:

تهدید تندروها به تکرار حادثه شیراز + عکس

فکرشهر: تجمع تعدادی از افراد لباس‌شخصی مقابل فرمانداری اندیمشک باعث لغو مراسم سخنرانی یک نماینده اصلاح‌طلب پیشین مجلس شورای اسلامی شد.\n\nبه گزارش فکرشهر و به نقل از «ایلنا»، روز گذشته جمعی از افراد خودسر در شهرستان اندیمشک با تجمع مقابل فرمانداری اندیمشک خواستار لغو برنامه سخنرانی مصطفی کواکبیان شدند.\n\nاین مراسم قرار بود ساعت 19 دیروز در تالار فرهنگ اندیمشک برگزار شود.

فکرشهر: تجمع تعدادی از افراد لباس‌شخصی مقابل فرمانداری اندیمشک باعث لغو مراسم سخنرانی یک نماینده اصلاح‌طلب پیشین مجلس شورای اسلامی شد.

\n\n

به گزارش فکرشهر و به نقل از «ایلنا»، روز گذشته جمعی از افراد خودسر در شهرستان اندیمشک با تجمع مقابل فرمانداری اندیمشک خواستار لغو برنامه سخنرانی مصطفی کواکبیان شدند.

\n\n

این مراسم قرار بود ساعت 19 دیروز در تالار فرهنگ اندیمشک برگزار شود.

\n\n

این رسانه در ادامه خبر خود آورده است: با وجود آنکه فرماندار اندیمشک در جمع معترضان حاضر شده و به سؤال‌های آنها پاسخ داد٬ معترضان تهدید کردند اگر مراسم لغو نشود٬ احتمال دارد حادثه‌ای مشابه حادثه شیراز رخ دهد.

\n\n

مشاهده خبرنگار ایلنا، حاکی از آن است که تعداد این معترضان حدود 100 نفر بوده است.

\n\n

\n\n

هفته گذشته نیز مراسم سخنرانی صادق زیباکلام در دانشگاه دزفول با فشار نیروهای تندرو لغو شد.

\n\n

به گزارش ایسنا، سال گذشته عده‌ای در اعتراض به سفر علی مطهری به شیراز که به منظور انجام یک سخنرانی در دانشگاه این شهر صورت گرفته بود، این نماینده مجلس را مورد ضرب و شتم قرار داده بودند.

\n