سر خط خبرها:

شایعه سازان خفاش شب در دام پلیس بندرعباس

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: 4 تن از شایعه سازان اخیر پیرامون ربایش زنان بندرعباسی به دام پلیس افتادند.به گزارش فکرشهر، سردار رضا محمدی یگانه ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران، عنوان كرد: با تلاش پلیس فتا و پلیس اطلاعات و امنیت هرمزگان در تاریخ 20 اردیبهشت سال جاری فردی به نام «س – ش» فرزند شاهین 20 ساله (متولد 1373) دانشجو و راننده  آژانس تاکسی تلفنی به عنوان سرشاخه شایعه سازی پیرامون ربودن ‌زنان بندرعباسی و قضیه خفاش شب و قتل‌های زنجیره‌ای شناسائی و دستگیر شد.وی اضافه کرد: وی در همان ابتدای بازجوئی ها به بزه انتسابی اعتراف کرد.

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: 4 تن از شایعه سازان اخیر پیرامون ربایش زنان بندرعباسی به دام پلیس افتادند.

به گزارش فکرشهر، سردار رضا محمدی یگانه ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران، عنوان كرد: با تلاش پلیس فتا و پلیس اطلاعات و امنیت هرمزگان در تاریخ 20 اردیبهشت سال جاری فردی به نام «س – ش» فرزند شاهین 20 ساله (متولد 1373) دانشجو و راننده  آژانس تاکسی تلفنی به عنوان سرشاخه شایعه سازی پیرامون ربودن ‌زنان بندرعباسی و قضیه خفاش شب و قتل‌های زنجیره‌ای شناسائی و دستگیر شد.

وی اضافه کرد: وی در همان ابتدای بازجوئی ها به بزه انتسابی اعتراف کرد.

فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان در ادامه گفت: نامبرده در فیس بوک صفحه داشته و چندین هزار نفر هم مشترک وی بوده اند.

محمدی یگانه با بیان این موضوع که پژوی 405 نوک مدادی موصوف که در عکس ها انتشار یافته ، پژوی رباینده زنان معرفی شده همان خودرو متعلق به «س – ش» است، گفت : «س – ش» انگیزه خود را القائات معاندان با نظام از آن سوی مرزها جهت نا امن جلوه دادن فضای اجتماعی کشور عنوان کرد.

فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان در بخش دیگری از سخنانش  با اشاره به دستگیری 3 نفر دیگر در همین رابطه ، افزود : 2 خانم و یک مرد نیز دستگیر شده اند که 2 نفر از ایشان در اختیار و 2 نفر دیگر با قرار آزاد  هستند.

وي اضافه کرد: البته افرادی خارج  از کشور در پراکندن و انتشار این شایعه نقش داشته اند که پلیس در حال بررسی این عوامل نیزهست.

محمدی یگانه در  ادامه  گفت: سرشاخه اصلی شایعه پراکنان در فیس بوک صفحه ای داشت که شایعات را در آن مکان منتشر می کرد.

منبع:مهر