سر خط خبرها:

نشست اصلاح طلبان گناوه برگزار شد + تصاویر

فکرشهر: نشست «هم اندیشی و هم گرایی برای ایجاد جبهه اصلاح طلبی در راستای حمایت از دولت تدبیر و امید» با حضور اصلاح طلبان شهرستان گناوه و استان بوشهر در تالار میلاد گناوه برگزار گردید.به گزارش فکرشهر و به نقل از گناوه آنلاین، در این نشست، میهمانانی از شهرهای بوشهر، برازجان، دیلم و ریگ به سخرانی پرداخته و بر لزوم همگرایی و وحدت گروه ­های اصلاح طلب استان و کشور تاکید نمودند.

فکرشهر: نشست «هم اندیشی و هم گرایی برای ایجاد جبهه اصلاح طلبی در راستای حمایت از دولت تدبیر و امید» با حضور اصلاح طلبان شهرستان گناوه و استان بوشهر در تالار میلاد گناوه برگزار گردید.

به گزارش فکرشهر و به نقل از گناوه آنلاین، در این نشست، میهمانانی از شهرهای بوشهر، برازجان، دیلم و ریگ به سخرانی پرداخته و بر لزوم همگرایی و وحدت گروه ­های اصلاح طلب استان و کشور تاکید نمودند.

این مراسم که یک روز بعد از لغو  همایش اصلاح طلبان در بوشهر برگزار گردید با واکنش­های متفاوتی روبرو شد. بنابر گزارش گناوه آنلاین در ساعات مانده به آغاز مراسم  گروه های فشار برای لغو آن وارد عمل  شدند اما در اینجا  با پافشاری دست اندکاران مراسم و حمایت و  قاطعیتی که دکتر سالاری استاندار و مهندس یوسفی فرماندار گناوه  از برگزاری آن نمودند، مراسم  به نحو شایسته ای  انجام گردید.

در این نشست مرتضی سراجی دبیر حزب اعتماد ملی استان بوشهر در خصوص اهداف نشست حاضر و چشم انداز فرا روی جبهه اصلاح طلبی استان بوشهر به ایراد سخنرانی پرداختند.

در ادامه مدعوین و سخنرانان در خصوص مباحثی همچون چالش های پیش رو، نقاط مشترک و اختلافی گروه های مختلف اصلاح طلب، ضرورت اجتناب ناپذیر همگرایی طیف ­های اصلاح طلب، پرهیز از افراط گرایی و در راستای کمک به دولت تدبیر و امید تبادل نظر کردند.

گناوه پورت

گناوه پورت

گناوه پورت