سر خط خبرها:

درخواست وزارت نفت از نصوری؛ فعلا عسلویه بمان

فکرشهر: این درحالی است که نصوری اوایل اردیبهشت ماه درخواست استعفایش را در اختیار وزیر نفت قرار داد و از اول خردادماه سالجاری نیز به وزارت نیرو بازگشته و در شرکت آب منطقه ای استان حضور می یابد...

فکرشهر: وزارت نفت از مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس خواست تا زمان تعیین مدیر جدید، به وظایف محوله در این سمت ادامه دهد.

به گزارش فکرشهر، یک منبع آگاه با اعلام این خبر گفت: این موضوع صبح امروز (یکشنبه)  از سوی وزیر نفت به مسعود نصوری اعلام شده است.

این درحالی است که نصوری اوایل اردیبهشت ماه درخواست استعفایش را در اختیار وزیر نفت قرار داد و از اول خردادماه امسال نیز به وزارت نیرو بازگشته و در شرکت آب منطقه ای استان حضور می یابد.

اما طولانی شدن انتخاب مدیر جدید منطقه ویژه پارس باعث شده تا علیرغم علنی شدن استعفای نصوری و بازگشت وی به وزارت نیرو، این بار نفتی ها از وی بخواهند تا زمان تعیین مدیر جدید به وظایفش ادامه دهد.

نصوری از نیروهای بومی استان در دی ماه سال 90 عهده دار مدیرعاملی سازمان منطقه ویژه پارس شد.

خبر می رسد اسماعیل تبادار استاندار بوشهر در دولت اصلاحات نیز گزینه زنگنه برای مدیرعاملی منطقه ویژه پارس بوده که تبادار به دلیل نداشتن اختیارات کافی تاکنون حاضر به پذیرش این سمت نشده است.

همزمان از فردی به نام خسروی اهل لامرد فارس به عنوان جایگزین احتمالی نصوری در منطقه ویژه پارس یاد می شود.

باید منتظر ماند و دید هفتمین مدیرعامل این سازمان کدام چهره خواهد بود و چه زمان تعیین می شود؟

منبع:خلیج فارس