سر خط خبرها:

اجرای 10 طرح زودبازده پرورش مرغ بومی و دام سبک در کره‌بند

فکرشهر: فرمانده سپاه شهرستان بوشهر گفت: 10 طرح زودبازده پرورش مرغ بومی و دام سبک در کره‌بند اجرا می‌شود.به گزارش فکرشهر، عبدالرضا دشتی عصر یکشنبه در آئین اجرای طرح‌های زود بازده در روستای کره‌بند بوشهر با تبریک به مناسبت روز پاسدار اظهار داشت: بسیج و سپاه همواره و در شرایط مختلف برای دفاع از این نظام و انقلاب و ولایت و ارزش‌های اسلامی آماده است و حضور خواهد داشت.

فکرشهر: فرمانده سپاه شهرستان بوشهر گفت: 10 طرح زودبازده پرورش مرغ بومی و دام سبک در کره‌بند اجرا می‌شود.

به گزارش فکرشهر، عبدالرضا دشتی عصر یکشنبه در آئین اجرای طرح‌های زود بازده در روستای کره‌بند بوشهر با تبریک به مناسبت روز پاسدار اظهار داشت: بسیج و سپاه همواره و در شرایط مختلف برای دفاع از این نظام و انقلاب و ولایت و ارزش‌های اسلامی آماده است و حضور خواهد داشت.

وی با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، اضافه کرد: از همه ظرفیت و توان برای تحقق منویات مقام معظم رهبری به ویژه در حوزه اقتصاد و فرهنگ که تاکید زیادی بر آن دارند استفاده خواهیم کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سهرستان بوشهر ادامه داد: اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی نقش بسیار مهمی در رفع محرومیت از مناطق مختلف و همچنین رفع مشکل اشتغال جوانان دارد و ما نیز حمایت‌های لازم را در این  زمینه خواهیم داشت.

وی با اشاره به حمایت‌های صورت گرفته از طرح‌های زودبازده در روستاهای شهرستان بوشهر، بیان کرد: هفت طرح زودبازده پرورش مرغ بومی در روستای کره‌بند استان بوشهر اجرا می‌شود.

دشتی در ادامه با اشاره به اعتبارات پرداختی به این طرح‌ها، گفت: 300 میلیون ریال وام عقود اسلامی برای اجرای طرح زودبازده پرورش مرغ بومی در این روستا پرداخت خواهد شد.

وی همچنین از اجرای سه طرح پرورش دام سبک در این روستا خبر داد و افزود: کار کارشناسی برای اجرای طرح‌های دیگری نیز در این روستا در دست اقدام است که در زمینه تولید قارچ و محصولات گلحانه‌ای و دام سبک و پرورش مرغ خواهد بود.

منبع:مهر