سر خط خبرها:

واکنش شهردار گناوه به شایعات اخیر

فکرشهر:  شهردار گناوه در خصوص شایعات این روزها در خصوص ساخت و ساز در تل چیتی گفت در دوره مدیریت من در شهرداری هیچ مجوز ساخت و سازی داده نشده است.

فکرشهر:  شهردار گناوه در خصوص شایعات این روزها در خصوص ساخت و ساز در تل چیتی گفت در دوره مدیریت من در شهرداری هیچ مجوز ساخت و سازی داده نشده است.

به گزارش فکرشهر، در پی انتشار پیام هایی در فضای مجازی از سوی بعضی از اشخاص در خصوص اینکه شهرداری گناوه در روز تعطیل وبا استفاده از در حال استراحت بودن مردم به مناسب شب های قدر اقدام به تخریب فضای سبز در تل چیتی واقع در ساحل گناوه کرده تا با اینکار مقدمات را برای معارضان تل چیتی فراهم آورند، ودر پی تماس های مکرر همشهریان در خصوص پیگیری مطلب در تماسی با شهردار گناوه از چند و چون قضیه سوالاتی را پرسیدیم تا شهروندان عزیز گناوه ای در جریان کامل این اتفاقات قرار بگیرند این هم توضیحات شهردار گناوه در خصوص مطالب مطرح شده اخیر در خصوص ادعای تخلفات شهرداری گناوه.

شهردار گناوه که از انتشار این پیام ها در فضای مجازی و همچنین پیام های توهین آمیز دیگری که بصورت خصوصی برای خودش ارسال شده بود حسابی ناراحت بود در ابتدای صحبت هایش گفت: شهروندان گناوه ای خیالشان راحت باشد که من به عنوان امین آنها در شهرداری؛ نگهبان و پاسدار همه ی اموال شهر هستم و هر جا ودر هر زمانی مطلبی باشد به آنها اعلام می کنم .
وی افزود این شایعات را افراد مشخصی منتشر نموده اند و قبل از این هم مطالب خلاف واقعی را در موارد دیگر منتشر کرده بودند که من بخاطر بزرگان شهر از آنها شکایت نکردم .

مهندس عربزاده گفت: به همه شهروندان این اطمینان را می دهم که در دوره مدیریت من تا کنون هیچ مجوز ساخت و سازی برای هیچ فردی صادر نگردیده و صادر هم نخواهد شد. واین درحالیست که در دوره های قبل از من ساخت و سازهای بسیاری در تل چیتی که از بهترین نقاط برای ایجاد فضای گردشگری و تفریحی است صورت گرفته است.
وی گفت: من در تعجبم چرا دوستانی که این روزها کارهای نکرده ی ما رابه دروغ در بوق و کرنا کرده اند چرا آن روزهایی که بخش وسیعی از تل چیتی در اختیار دانشگاه قرار گرفت و آدم های مختلفی در نقطه، نقطه این فضای مهم و حیاتی شهر دیوار کشی کردند چرا چیزی نگفتند ؟چرا آن روزها بیانیه صادر نکردند و نایستادند تا این دیوار کشی ها صورت نگیرد؟

عربزاده تصریح کرد : از اوایل دوره مدیریت من در شهرداری درخواست های زیادی بوده که من با هیچکدامشان موافقت نکرده ام و اسناد آن نیز در شهرداری می باشد.وی افزود : البته این درحالیست که بسیاری از کسانی که مراجعه کرده اند به لحاظ قانونی سند این زمین ها را داشته اند .

شهردار گناوه گفت: من از بدو ورودم به شهرداری برای سرو سامان بخشیدن به وضعیت تل چیتی وارد کار شده ام و با هماهنگی هایی که با فرمانداری و استانداری صورت داده ایم قرار است به زودی و با کسب مجوز از مراجع ذیربط کار خود را برای تهیه طرحی برای ایجاد ایجاد فضای گردشگری ، تفریحی آغاز کنیم .

شهردار گناوه در مورد اینکه روز ۲۶ تیرماه در تل چیتی چه اتفاقی افتاده گفت: سالهاست که فضای سبز ما برای تهیه خاک مناسب جهت کاشت نهال مقداری ماسه را با خاک رس قاطی می کنند و این اتفاق هم بخاطر برداشت ماسه برای استفاده در فضای سبز بوده که البته دستور داده ام بخاطر حساسیت های بوجود آمده از این به بعد ماسه را از جای دیگر تامین کنند.

وی در پایان تاکید کرد: شهرداری برای استفاده بهینه عمومی از این فضای سبز مهم برنامه دارد ودر آینده اطلاعات بیشتری در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
منبع:صدای بندر