سر خط خبرها:
در جلسه ستاد تنظیم بازار دشتستان مطرح شد:

روش های پیشنهادی فرماندار برای تنبیه و تشویق نانوایان + تصاویر

فکرشهر: دکتر ارسلان زارع اظهار داشت: بر اساس گزارشات واصله بسیاری از نانوایان شهرستان سعی در ارائه خدمات شایسته به مردم دارند اما متاسفانه تعداد اندکی از مجموع 200 نانوایی فعال دشتستان...

فکرشهر: جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان با ریاست فرماندار دشتستان و با حضور اعضاء ستاد تنظیم بازار در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

به گزارش فکرشهر، در این نشست فرماندار دشتستان با تاکید بر نظارت دقیق نرخ اجناس توسط ادارات و سازمان های ذیربط استمرار این نظارت را خواستار شد.

دکتر ارسلان زارع اظهار داشت: بر اساس گزارشات واصله بسیاری از نانوایان شهرستان سعی در ارائه خدمات شایسته به مردم دارند اما متاسفانه تعداد اندکی از مجموع 200 نانوایی فعال دشتستان ضمن کم فروشی دقت کافی در رعایت امور بهداشتی ندارند .

وی افزود: لازم است ضمن تذکر، جریمه و از سهمیه آرد آنان کسر و این میزان به عنوان یکی از ابزارهای تشویقی در اختیار نانوایان برتر قرار گیرد.

فرماندار دشتستان در پایان تصریح کرد: اصناف مرتبط با ملزومات تحصیل دانش آموزان، با توجه به لزوم آمادگی و با نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت نسبت به برپایی نمایشگاه با قیمت مناسب در شهریور ماه اقدام نمایند.

احمدی سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان نیز در این جلسه گزارشی از عملکرد بعد از اجرایی شدن طرح دوم هدفمندی یارانه ها و چگونگی رصد و کنترل بازار در جهت تنظیم بازار ارائه و در ادامه وضعیت قیمت کالاهای اساسی در مرداد ماه ۹۳ را اظهار نمود و افزود : از ابتدای طرح ضیافت تا به امروز بیش از 3200 واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفته که از این تعداد 120 واحد متخلف شناخته شده و متخلفین با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شده اند .

در پایان جلسه نیز ضمن بحث و تبادل نظر بین سایر اعضاء تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید .

منبع:پرتال فرمانداری دشتستان