سر خط خبرها:

دولت در برابر انتقاد صعه صدر داشته باشد/ انگلیس چهار بار در بوشهر شکست خورده است

فکرشهر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: دولت باید در برابر انتقاد صعه صدر داشته باشد و منتقدین دولت نیز باید خدمات دولت را ببینند.به گزارش فکرشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بوشهر به روز مبارزه با تروریسم و شهادت شهیدان باهنر و رجایی اشاره کرد  اظهار داشت: امروزه شاهدیم که مدعیان حقوق بشر بزرگترین حامی کشورهای تروریستی هستند و تشکیل‌دهنده آن هستند.وی با اشاره به تلاش‌های کشورهای استکباری برای معرفی قربانیان تروریسم به عنوان کشورهای تروریستی، تصریح کرد: تروریسم پدیده‌ای شوم است که باید مقابله جدی با آن صورت بگیرد.

فکرشهر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: دولت باید در برابر انتقاد صعه صدر داشته باشد و منتقدین دولت نیز باید خدمات دولت را ببینند.
به گزارش فکرشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بوشهر به روز مبارزه با تروریسم و شهادت شهیدان باهنر و رجایی اشاره کرد  اظهار داشت: امروزه شاهدیم که مدعیان حقوق بشر بزرگترین حامی کشورهای تروریستی هستند و تشکیل‌دهنده آن هستند.

وی با اشاره به تلاش‌های کشورهای استکباری برای معرفی قربانیان تروریسم به عنوان کشورهای تروریستی، تصریح کرد: تروریسم پدیده‌ای شوم است که باید مقابله جدی با آن صورت بگیرد.

امام جمعه بوشهر با اشاره به پیروزی نیروهای مقاومت فلسطین در برابر رژیم اشغالگر قدس، ادامه داد: این پیروزی‌های درس عبرت مهمی برای این رژیم اشغالگر است.

انگلیس چهار بار در بوشهر شکست خورده است

آیت‌الله صفایی بوشهری در ادامه به روز مبارز با استعمار انگلیس اشاره کرد و افزود: 12 شهریور ماه روز شهادت شهید رئیسعلی دلواری به نام روز مبارز با استعمار انگلیس نامگذاری شده است و روز بسیار بزرگی است.

وی با اشاره به اینکه انگلیس چهار بار استان بوشهر را مورد تجاوز قرار داده است که هر چهار با مجاهدت دلیرمردان این خطه که با اذن علما و مجتهدان انجام شده بود، بوشهری‌ها موفق با شکست دادن متجاوزین شدند و آنها را خارج کردند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع اعضای هیئت دولت، اضافه کرد: مقام معظم رهبری از مواضع دولت در سیاست خارجی و همچنین تلاش برای ثبات نرخ ارز تقدیر کرد.

نیاز امروز جامعه ما کار صادقانه و خدمت مستمر است

وی با اشاره به اهمیت رسیدن جامعه به توسعه پایدار و ایجاد امید موجب بالندگی و حرکت رو به جلو جامعه، بیان داشت: باید با عملکرد جهادی زمینه را برای توسعه هر چه بیشتر و پیشرفت فراهم کنیم.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فتنه و فتنه‌گران را جزو خطوط قرمز دانسته‌اند، تاکید کرد: نیاز امروز جامعه ما کار صادقانه و خدمت مستمر است که دولت‌مردان باید به خوبی در این زمینه تلاش کنند.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان باید از تخریب دولت‌های سابق پرهیز کنند، اذعان داشت: دولت باید در برابر انتقاد صعه صدر داشته باشد و منتقدین دولت نیز باید خدمات دولت را ببینند.

منبع: مهر