سر خط خبرها:

تخفیف 40 درصدی اماکن اقامتی برای مسافران نوروزی

فکرشهر: معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، گفت: اماکن اقامتی امسال با 15 تا 40 درصد تخفیف در اختیار مسافران نوروزی قرار می گیرد.به گزارش فکرشهر، ˈمسعود سلطانی فرˈ در حاشیه جلسه شورای اداری زرندیه که در مجموعه گردشگری سرزمین ایرانیان این شهرستان برگزار شد، به خبرنگاران گفت: تخفیف اماکن اقامتی با هماهنگی اتحادیه ها و سایر مراکز بخش خصوصی محقق می شود.وی بیان کرد: امسال مصوبه ای از سوی هیات دولت برای تشکیل ستاد هماهنگی خدمات سفر در تمام استان ها و شهرستان ها به منظور ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی ارائه شد. 

فکرشهر: معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، گفت: اماکن اقامتی امسال با 15 تا 40 درصد تخفیف در اختیار مسافران نوروزی قرار می گیرد.

به گزارش فکرشهر، ˈمسعود سلطانی فرˈ در حاشیه جلسه شورای اداری زرندیه که در مجموعه گردشگری سرزمین ایرانیان این شهرستان برگزار شد، به خبرنگاران گفت: تخفیف اماکن اقامتی با هماهنگی اتحادیه ها و سایر مراکز بخش خصوصی محقق می شود.

وی بیان کرد: امسال مصوبه ای از سوی هیات دولت برای تشکیل ستاد هماهنگی خدمات سفر در تمام استان ها و شهرستان ها به منظور ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی ارائه شد. 

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با هماهنگی دستگاه های ذیربط هم اکنون تمامی امکانات بسیج شده تا زمینه سفری پرخاطره برای هموطنان در نوروز امسال فراهم شود.

وی ادامه داد: با تدابیر اندیشیده شده نظارت دقیق از سوی این سازمان بر نحوه ارائه خدمات در سراسر کشور انجام خواهد شد.

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و هیات همراه روز یکشنبه با حضور در محوطه شرکت توسعه سیاحان سرزمین ایرانیان واقع در شهرستان زرندیه تعدادی اصله نهال غرس کردند. 

در این مراسم که رییس سازمان امور اراضی کشور، استاندار مرکزی، فرماندار زرندیه و جمعی از مسوولان استانی و محلی نیز حضور داشتند از روند احداث این پروژه بازدید کردند. 

پروژه تفریحی، ورزشی، گردشگری و اقامتی سرزمین ایرانیان در زمینی به وسعت یک هزار و 400 هکتار در حال احداث است و در آن پیست های اتومبیل رانی، موتورسواری ، مجموعه اسب دوانی، زمین چوگان و گلف و همچنین مجتمع های اقامتی متعدد پیش بینی شده است. 

این مجتمع در آزاد راه تهران - ساوه و در نزدیکی شهر جدید پرند در هفت کیلومتری شمال غربی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) واقع شده است.

منبع:ایرنا