سر خط خبرها:

آقای‌گل‌جام‌جهانی‌رقیب بازیکن ایرانی

فکرشهر: بهترین گلزن تمام ادوار جام جهانی رقیب وحید هاشمیان در عرصه آموزش مربیگری فوتبال زیر نظر پپ گواردیولا شد.به گزارش فکرشهر، میروسلاو کلوزه که پس از رقابت‌های جام جهانی 2014 از حضور در تیم ملی آلمان کناره‌گیری کرد، تصمیم گرفته پس از آویختن‌ کفش‌هایش به شغل مربیگری روی آورد.این مهاجم 36 ساله که در پیکارهای برزیل رکورد «رونالدوی برزیلی» را شکست و خود عنوان آقای گل تمام ادوار جام جهانی را بدست آورد، می‌خواهد تمام دوره‌های تئوری و عملی مربیگری را فرابگیرد و مربی قابلی شود. 

فکرشهر: بهترین گلزن تمام ادوار جام جهانی رقیب وحید هاشمیان در عرصه آموزش مربیگری فوتبال زیر نظر پپ گواردیولا شد.

به گزارش فکرشهر، میروسلاو کلوزه که پس از رقابت‌های جام جهانی 2014 از حضور در تیم ملی آلمان کناره‌گیری کرد، تصمیم گرفته پس از آویختن‌ کفش‌هایش به شغل مربیگری روی آورد.

این مهاجم 36 ساله که در پیکارهای برزیل رکورد «رونالدوی برزیلی» را شکست و خود عنوان آقای گل تمام ادوار جام جهانی را بدست آورد، می‌خواهد تمام دوره‌های تئوری و عملی مربیگری را فرابگیرد و مربی قابلی شود.

 

به همین منظور در گفت‌وگویی که با هفته‌نامه اشپورت بیلد انجام داد، اظهار کرد دوره عملی خود را زیر نظر پپ گواردیولا می‌گذراند.

او گفت: دیدن دوره زیر نظر گواردیولا طبیعی است که به منزله یک هدیه ارزشمند خواهد بود.

چهره برجسته‌ ژرمن‌‌ها در این زمینه می‌خواهد همانند وحید هاشمیان، مهاجم اسبق ایران و بایرن که دوره عملی‌ مربیگری زیر گواردیولا دو، سه هفته قبل گذراند، رفتار کند.

 

البته آنگونه که کلوزه در مصاحبه‌اش گفته تا دو سال دیگر برای لاتزیو بازی خواهد کرد و بعد با آویختن کفش‌هایش وارد عرصه مربیگری خواهد شد.

 

منبع:فارس