سر خط خبرها:

بیعت بزرگان موصل با داعش + عکس

فکرشهر: پایگاه خبری المسله عراق تصاویری از بیعت برخی شیوخ و بزرگان موصل با گروه تروریستی داعش منتشر کرده است.به گزارش فکرشهر، «ابنا» با بازنشر این تصاویر نوشت: منابع عراقی از حُقه جدید سرکرده داعش برای ممانعت از فرار تروریست‌های تحت فرمانش از مقابل نیروهای امنیتی عراقی و حملات هوایی و بیعت بزرگان موصل با البغدادی پرده برداشتند.منابع محلی در موصل اعلام کردند: «ابوبکر البغدادی» سرکرده داعش پول‌های زیادی به سرکرده‌های این گروهک برای تشویق آن‌ها به ادامه جنگ و فرار نکردن از مقابل نیروهای عراقی و حملات هوایی داده است.

فکرشهر: پایگاه خبری المسله عراق تصاویری از بیعت برخی شیوخ و بزرگان موصل با گروه تروریستی داعش منتشر کرده است.

به گزارش فکرشهر، «ابنا» با بازنشر این تصاویر نوشت: منابع عراقی از حُقه جدید سرکرده داعش برای ممانعت از فرار تروریست‌های تحت فرمانش از مقابل نیروهای امنیتی عراقی و حملات هوایی و بیعت بزرگان موصل با البغدادی پرده برداشتند.

منابع محلی در موصل اعلام کردند: «ابوبکر البغدادی» سرکرده داعش پول‌های زیادی به سرکرده‌های این گروهک برای تشویق آن‌ها به ادامه جنگ و فرار نکردن از مقابل نیروهای عراقی و حملات هوایی داده است.

سازمان ملل متحد نیز در گزارش خود تاکید کرد تروریست‌های داعش در اعدام دسته جمعی، تجاوز به زنان و استفاده از کودکان برای جنگیدن در عراق دست داشته‌اند.

این سازمان در گزارش خود که «نیکلای مالدینوف» نماینده ویژه سازمان ملل در امور عراق تدوین کرده است به قتل عام شمار زیادی از غیرنظامیان بیگناه در عراق اشاره کرد.