سر خط خبرها:

مراسم بزرگداشت آیت‌الله بلادی در بوشهر برگزار می‌شود

فکرشهر: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: بزرگداشت آیت الله بلادی در بوشهر برگزار می‌شود.به گزارش فکرشهر، نصرالله شفیعی اظهار داشت: استان بوشهر همواره صحنه حضور و ظهور مردان بزرگی بوده است که در تاریخ این مرز و بوم جاودانه شدند و با ایثارگری‌ها و رشادت و دلاورمردی‌های خود تاریخ ساز شدند.

فکرشهر: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: بزرگداشت آیت الله بلادی در بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش فکرشهر، نصرالله شفیعی اظهار داشت: استان بوشهر همواره صحنه حضور و ظهور مردان بزرگی بوده است که در تاریخ این مرز و بوم جاودانه شدند و با ایثارگری‌ها و رشادت و دلاورمردی‌های خود تاریخ ساز شدند.

وی با اشاره به اینکه استان بوشهر همواره دارای علمای بزرگ و مردم‌دار بوده است، خاطرنشان ساخت: علما و اندیشمندان این دیار با تلاش‌ها و مجاهدت‌های خود  نقش مهمی را در تاریخ پر افتخار این استان ایفا کرده‌اند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر به مبارزات آیت الله حاج سید عبدالله بلادی اشاره کرد و بیان داشت: تاریخ استان بوشهر و ایران اسلامی با زندگی این عالم بزرگ گره خورده است.

وی از برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله بلادی خبر داد و افزود: این مراسم به مناسبت شصت و دومین سالروز ارتحال عالم بزرگ و ربانی در مسجد بهبانی‌های بوشهر برگزار می شود.

شفیعی با اشاره به برگزاری این مراسم در روز شنبه 19 مهرماه بعد از نماز مغرب و عشاء، افزود: این مراسم با حضور مسئولان استانی و سخنرانی آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر برگزار می‌شود.

منبع:مهر