سر خط خبرها:

رزمایش ملی بخشش ایرانیان در استان بوشهر آغاز شد

فکرشهر: مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در راستای اجرایی شدن بیانات ارزشمند رهبر معظم انقلاب رزمایش ملی بخشش ایرانیان در این استان آغاز شد.

به گزارش فکرشهر و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان بوشهر، احمد لطفی اعلام کرد: رزمایش ملی بخشش ایرانیان با هدف کمک به معیشت نیازمندان در آستانه ماه مبارک رمضان در قالب برنامه‌های مختلف در استان اجرا می‌شود.

وی بیان کرد: در برنامه رزمایش ملی بخشش ایرانیان مردم نوع دوست استان بوشهر می توانند به دو شکل نقدی و غیر نقدی کمک‌های خود را واریز کنند.

لطفی ادامه داد: مشارکت در طرح تامین ۴۰ هزار سبد غذایی به شکل جیره خشک،  مشارکت در طرح پخت و توزیع  ۵۰۰ هزار دست غذای گرم، مشارکت در طرح تامین  ۲۰هزار سبد سلامت ویژه بیماران به خصوص بیماران صعب العلاج، پویش جذب ۶ هزار خیر به عنوان حامی ایتام و محسنین و پویش جذب زکات فطریه از جمله مهمترین برنامه هایی است که در قالب رزمایش ملی بخشش ایرانیان اجرا می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: ازنیکوکاران هم استانی دعوت می‌شود با شماره گیری کد دستوری#۰۷۷*۸۸۷۷* در کنار شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۳۷۰ و شماره حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ که بدین منظور اختصاص یافته در این رزمایش شرکت کنند.

دیدگاه خود را بنویسید