سر خط خبرها:

توزیع کالا‌های اساسی مردم استان بوشهر از طریق دستگاه‌های حمایتی و تعاونی‌های کارکنان

فکرشهر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: برای جلوگیری از تجمع مردم، کالا‌های اساسی مردم  برای ماه مبارک رمضان از طریق دستگاه‌های حمایتی و تعاونی‌های کارکنان توزیع می‌شود.

به گزارش فکرشهر از صداوسیما، مجید خورشیدی در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان بیان کرد: کالا‌های اساسی و ارزاق عمومی مورد نیاز مردم برای ماه مبارک رمضان تامین شده است، اما به‌منظور رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و جلوگیری از تجمع مردم، توزیع این کالا‌ها دیگر در فروشگاه‌ها انجام نخواهد شد.

وی افزود: از این پس کالا‌های اساسی مانند برنج، روغن، شکر، گوشت و مرغ از طریق دستگاه‌های حمایتی و تعاونی‌های کارکنان توزیع خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر اضافه کرد: اکنون دو قلم کالای اساسی در بازار با افزایش قیمت روبه‌رو است که با توزیع آن‌ها قیمت‌ها تعدیل می‌شود.

وی تاکید کرد: هنوز وضعیت شیوع کرونا در استان عادی نشده و مردم باید همان حساسیت‌های اوایل فروردین را نسبت‌به این بیماری داشته باشند، زیرا با بیرون آمدن‌های زیاد از خانه ممکن است شاهد پیک دوم بیماری باشیم که قطعا مانند پیک اول نیست و کادر درمانی استان هم توان قبل را نخواهند داشت.

خورشیدی ماه مبارک رمضان را فرصت مناسبی برای انفاق و احسان دانست و گفت: حال که شرایط جامعه به گونه‌ایست که برخی کسب و کار‌ها آسیب دیده‌اند، خیران می‌توانند بیش از گذشته در این راه پیشگام باشند و کمک‌هایشان را  به مراکز رسمی اهدا کنند تا به صورت بهتری تقسیم شود.

وی در ادامه افزود: بر اساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا، برنامه‌های ماه مبارک رمضان امسال نمی‌تواند با حضور مردم در مراکز مذهبی و مساجد انجام شود، بنابراین اصحاب رسانه، صدا و سیما و هنرمندان می‌توانند برای نیاز‌های معنوی جامعه کار‌های فاخر هنری تولید کنند.

دیدگاه خود را بنویسید