سر خط خبرها:

بارندگی مدارس ابتدایی برخی نقاط استان را تعطیل کرد

فکرشهر: مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: نخستین باران پاییزی همراه با توفان و تگرگ در بامداد روز شنبه باعث شد تا مدارس شیفت صبح مقطع ابتدایی برخی نقاط استان بوشهر تعطیل شود.به گزارش فکرشهر، احمد مرادی افزود: در این ارتباط مدارس ابتدایی شهر بوشهر، شهرستان تنگستان و بخش هایی از شهرستان دشتی شامل خورموج، کاکی، بادوله و توابع آنها در شیفت صبح تعطیل اعلام شده است.وی اضافه کرد: درشهرستان دشتستان نیز با هماهنگی فرمانداری و آموزش و پرورش مدارسی که ضریب ایمنی کمتری دارند، تعطیل اعلام می شود.

فکرشهر: مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: نخستین باران پاییزی همراه با توفان و تگرگ در بامداد روز شنبه باعث شد تا مدارس شیفت صبح مقطع ابتدایی برخی نقاط استان بوشهر تعطیل شود.

به گزارش فکرشهر، احمد مرادی افزود: در این ارتباط مدارس ابتدایی شهر بوشهر، شهرستان تنگستان و بخش هایی از شهرستان دشتی شامل خورموج، کاکی، بادوله و توابع آنها در شیفت صبح تعطیل اعلام شده است.

وی اضافه کرد: درشهرستان دشتستان نیز با هماهنگی فرمانداری و آموزش و پرورش مدارسی که ضریب ایمنی کمتری دارند، تعطیل اعلام می شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر بیان کرد: درشهر بوشهر دانش آموزان نوبت صبح مدارس دیگر مقاطع تحصیلی نیز با یک ساعت تاخیر سرکلاس حاضر می شوند.

وی اضافه کرد: بارندگی همراه با باد شدید و تگرگ بامداد روز شنبه باعث قطع درختان، ایجاد اختلال در شبکه برقرسانی و آبگرفتگی سطح خیابانها و معابر عمومی شد.

مرادی روز شنبه درگفت وگو با ایرنا اظهارکرد: براساس خبرهای غیرموثق در شهرستان گناوه نیز بین 10 تا 20 قایق در جزیره شمالی از توابع بخش ریگ دچار غرق شدگی و خسارت شدند که هنوز از صحت و سقم آن مطمئن نیستیم.

براساس اعلام هواشناسی بوشهر بارش های رگباری همراه با باد شدید روز شنبه نیز در بوشهر ادامه دارد.