سر خط خبرها:
اختصاصی «فکرشهر»/ افزایش شمار مبتلایان استان بوشهر به حدود 3 هزار نفر

برگزاری عروسی در تالارهای برازجان و پاسخ یک مسوول

فکرشهر ـ آذر حسینی: کرونا هر روز در استان بوشهر وضعیتش قرمزتر می شود و این موضوع به طور رسمی هم اعلام شده است...

فکرشهر ـ آذر حسینی: کرونا هر روز در استان بوشهر وضعیتش قرمزتر می شود و این موضوع به طور رسمی هم اعلام شده است.

به گزارش «فکرشهر»، در کنار فوتی ها، تعداد مبتلایان هم هر روز بیشتر می شود و امروز رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در تماس تلفنی به اخبار صداوسیما، تایید کرد که تعداد مبتلایان شناسایی شده «کووید 19» استان به حدود 3 هزار نفر رسیده است. یکی از دلایل این افزایش را، مسوولین استان بوشهر، برگزاری مراسم های ازدواج و عروسی عنوان می کنند، این در حالی است که طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونای استان بوشهر، برگزاری این مراسم ها ممنوع است و تالارها مجوز برگزاری مراسم ندارند.

این روزها خبر می رسد که مراسم های عروسی نه تنها در باغ ها و باغ شهری ها و منازل، که در تالارها به ویژه در برازجان هم برگزار می شود و این خود، نگرانی بیشتر مردم را باعث شده است. 

رییس اتاق اصناف شهرستان دشتستان در این باره به «فکرشهر» گفت: طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا، برگزاری مراسم ها در تالارها همچنان ممنوع است و اگر خلاف قانون برنامه برگزار کنند، با آن ها برخورد خواهد شد.

روح اله اسماعیلی با انتقاد از برگزاری مراسم ها در منازل و باغ ها و رعابت نکردن مسایل بهداشتی و بی تفاوتی مردم به کروناویروس، تاکید کرد که با تالارهای متخلف برخورد خواهد شد و حتی در هفته های گذشته نیز یکی از تالارها به همین دلیل پلمب شده است.

وی این را هم گفت که برخوردها بر اساس قانون است.

دیدگاه‌ها

امیرسالار

تالار پیوند بازه ما اخر هفته دعوت عروسی داریم،کی پیگیری میکنه اخه که ما نمیبینیم،لطفا رسیدگی کنید

ناشناس

تالارا بازهستند متاسفانه چراپیگیری نمیکنید برای بستن همون تالاراینه گفته اگه بسته هم بشود باغ داریم

دیدگاه خود را بنویسید