سر خط خبرها:

افتتاح نمایشگاه کاریکاتور با موضوع عفاف و حجاب در دیر

فکرشهر: در آیینی با حضور مسئولان شهرستان دیر نمایشگاه کاریکاتور حجاب و عفاف افتتاح شد.به گزارش فکرشهر، فرماندار شهرستان دیّر صبح امروز در آیین گشایش نمایشگاه کاریکاتور حجاب و عفاف با تجلیل از این حرکت فرهنگی اظهار داشت: جامعه زنده و پویا نیازمند حرکت‌های فرهنگی جامع و اثرگذار است تا مسیر توسعه هموار و موجب دوام و نشاط اجتماع انسانی شود.حمزه اعتماد با تقدیر از خالق این آثار خواستار ادامه  فعالیت‌های فرهنگی مؤثر در شهرستان دیّر و توجه به فعالیت‌های هنرمندان شد.

فکرشهر: در آیینی با حضور مسئولان شهرستان دیر نمایشگاه کاریکاتور حجاب و عفاف افتتاح شد.

به گزارش فکرشهر، فرماندار شهرستان دیّر صبح امروز در آیین گشایش نمایشگاه کاریکاتور حجاب و عفاف با تجلیل از این حرکت فرهنگی اظهار داشت: جامعه زنده و پویا نیازمند حرکت‌های فرهنگی جامع و اثرگذار است تا مسیر توسعه هموار و موجب دوام و نشاط اجتماع انسانی شود.

حمزه اعتماد با تقدیر از خالق این آثار خواستار ادامه  فعالیت‌های فرهنگی مؤثر در شهرستان دیّر و توجه به فعالیت‌های هنرمندان شد.

غلامرضا ناطقی‌پور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیّر نیز گفت: این اداره فعالیت‌ها و تلاش‌های هنرمندان شهرستان دیّر را ارج می‌نهد و از حرکت‌های فرهنگی اصیل که در مسیر اعتلای فرهنگ و هنر شهرستان انجام می‌شود در حد توان حمایت می‌کند.

هنرمند کاریکاتوریست بردخونی و خالق آثار نمایشگاه نیز گفت: نمایشگاه کاریکاتور با 100 تابلو با موضوع حجاب و عفاف برای دومین‌بار در یک سال اخیر در شهرستان دیّر برپا می‌شود.

میلاد مهدویان افزود: هدف از برپایی این نمایشگاه ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در بین نوجوانان و جوانان و به خصوص دانشجویان بر اساس فرهنگ مدرن در جامعه و تطبیق فرهنگ غرب با فرهنگ اسلامی بود.

وی اضافه کرد: علاقه من به نقاشی و مخصوصا کاریکاتور باعث افزایش فعالیت‌های هرساله‌ام شده است تا بتوانم به سهم خود از راه  فرهنگ وهنر به ترویج حجاب و عفاف در جامعه بپردازم.

مهدویان با بیان اینکه سال قبل نیز نمایشگاه کاریکاتور با موضوع عفاف وحجاب در شهر بردخون برپا کرده، ادامه داد: این نمایشگاه با همکاری رئیس و امور آموزشی دانشگاه پیام نور شهرستان دیّر در جهت آماده‌سازی محل نمایشگاه و در اختیار قرار دادن امکانات لازم برپا شده  و انتظار دارم بیشتر از این به برنامه‌های فرهنگی اهمیت داده شود.

در مراسم افتتاح این نمایشگاه فرماندار شهرستان دیر، شهردار، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرمانده سپاه و تعدادی از مسئولان شهرستان حضور داشتند و تا یک هفته این نمایشگاه در سالن دانشگاه پیام نور شهرستان دایر است.

منبع:فارس