سر خط خبرها:

تمدید مهلت اعتبار وکالت نامه های متقاضیان نقل و انتقال وسایل نقلیه 

فکرشهر: رئیس پلیس راهور استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به مصوبه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا، از اول آذرماه سال جاری، طرح محدودیت تردد متناسب با وضعیت شهرها همزمان با سراسر کشور در استان اجرا شد.

سرهنگ کشکولی بیان کرد: یکی از مشاغلی که در شهرهای قرمز مشمول محدودیت های تعیین شده قرار گرفت مراکز شماره گذاری پلیس راهور بود.

وی ادامه داد: در استان، تنها شهر بوشهر در وضعیت قرمز کرونایی است که مرکز شماره گذاری و خدمات تعویض پلاک از اول آذر تا اطلاع بعدی تعطیل شده است. 

رئیس پلیس راهور استان افزود: برخی از متقاضیان نقل و انتقال خودرو دارای وکالت از سوی فروشنده هستند. 

وی تصریح کرد: با تعطیلی مراکز شماره گذاری تاریخ اعتبار بسیاری از وکالتنامه های صادره منقضی خواهد شد و بر همین اساس برابر ابلاغ پلیس راهور ناجا برای آسودگی خاطر هموطنان تمهیدات و تدابیر لازم پیش بینی و به ستاد مقابله با کرونا پیشنهاد و درنهایت مقرر شد اعتبار وکالتنامه های متقاضیان خرید و فروش وسایل نقلیه به تعداد روزهای تعطیل شده از سوی ستاد ملی کرونا، تمدید شود.

رئیس پلیس راهور پلیس استان تصریح کرد: صرفا وکالتنامه هایی که اعتبار آنها از تاریخ "یک آبان ۹۹" تا پایان آخرین روز تعطیلات کرونایی اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا منقضی شده باشد مشمول تمدید اعتبار و دریافت خدمات در مرکز شماره گذاری خواهند بود. 

سرهنگ کشکولی در پایان در خصوص نوبت دهی اینترنتی گفت: مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک، خدمات  را با نوبت دهی اینترنتی انجام می دهند و می بایست شهروندان قبل از مراجعه، نوبت اینترنتی را گرفته باشند.

دیدگاه خود را بنویسید