سر خط خبرها:

یک فروند شناور زیرسطحی نیرو دریایی بزودی به بهره برداری می رسد

فکرشهر: فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: برای ارتقای توان تجهیزاتی ارتش یک فروند شناور زیرسطحی نیروی دریایی ارتش درآینده نزدیک به بهره بردرای می رسد.به گزارش فکرشهر، امیر سرلشکرعطاءالله صالحی روز شنبه در حاشیه بازدید از ناوشکن های شهیدان نقدی و بایندر بوشهر درجمع خبرنگاران افزود: این شناور زیرسطحی با همه داشته های جدید و قدیمی به دست نیروهای توانمند ارتش بهینه سازی شده که بزودی عملیاتی می شود.وی اظهارکرد: امروز نیروی دریایی ارتش با انسانهای توانمند و با دانشی نوین دردورترین دریاها حضور دارد و پیام صلح و دوستی جمهوری اسلامی را در اقصی نقاط عالم گسترش می دهد.

فکرشهر: فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: برای ارتقای توان تجهیزاتی ارتش یک فروند شناور زیرسطحی نیروی دریایی ارتش درآینده نزدیک به بهره بردرای می رسد.

به گزارش فکرشهر، امیر سرلشکرعطاءالله صالحی روز شنبه در حاشیه بازدید از ناوشکن های شهیدان نقدی و بایندر بوشهر درجمع خبرنگاران افزود: این شناور زیرسطحی با همه داشته های جدید و قدیمی به دست نیروهای توانمند ارتش بهینه سازی شده که بزودی عملیاتی می شود.

وی اظهارکرد: امروز نیروی دریایی ارتش با انسانهای توانمند و با دانشی نوین دردورترین دریاها حضور دارد و پیام صلح و دوستی جمهوری اسلامی را در اقصی نقاط عالم گسترش می دهد.

صالحی اضافه کرد: حضور نیروی دریایی ارتش در آب های بین المللی زمینه ساز دیپلماسی درعرصه دریایی و نمایش قدرت و توانمندی نظامی است و همه این توانمندی ها را مدیون هدای تهای رهبر معظم انقلاب هستیم.

وی بیان کرد: هر چند آنهایی که درعرصه سیاسی حضور دارند جهاد می کنند ولی ما در صحنه بین المللی فریب دشمن را نمی خوریم و آمادگی خود را حفظ می کنیم.

صالحی ادامه داد: دشمن، دشمن است و به فکر حضور عزتمندانه ما در منطقه نیست بنابراین ما فریب حرکت های دیپلماسی آنان را نمی خوریم.

وی تاکید کرد: مذاکرات چه موفق بشود و یا نشود و یا متوقف شود ارتش کار خود در زمینه ارتقای توانمندی و حفظ آمادگی انجام می دهد.

صالحی درباره ادعای برخی افراد در مورد وابستگی تجهیزاتی ارتش جمهوری اسلامی به کشورهای دیگر گفت: این درحالی است که خود غربی ها هم این ادعا را قبول ندارند. 

وی بیان کرد: هیچ کسی در عالم نیست که ادعا کند به واسطه کمک آنها نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به این آمادگی رسیده است.

صالحی افزود: شک و تردید مربوط به کسانی است که از روی جهل هنوز قدرت و توانمندی جوانان ایرانی را باور ندارند.

وی تاکید کرد: امروز جوانان ایرانی با دانش روز خود و استفاده از تجربه نیروهای قدیمی این عرصه به این توانمندی رسیده اند که از صفر تا 100 پروژه های ارتش را در کشور اجرا کنند.

به گزارش ایرنا، دراین آیین فرمانده کل ارتش از دو ناوشکن جمهوری اسلامی شهید نقدی و شهید بایندر مستقر در اسکله پایگاه منطقه دوم نیروی دریایی بوشهر بازدید کرد.

قرار است ناوشکن شهید نقدی در قالب ناوگروه 33 به ماموریت دریایی به آبهای بن المللی اعزام شود.