سر خط خبرها:

بوشهر از شرایط قرمز کرونایی خارج شد/ رنگ بندی شهرستان های استان بوشهر در محدودیت های کرونایی/ اعمال شرایط جدید از ۱۵ آذر + جدول و تصویر

فکرشهر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بر اساس اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا، شهرستان بوشهر به عنوان تنها شهرستان قرمز استان از این وضعیت خارج شد...

فکرشهر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بر اساس اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا، شهرستان بوشهر به عنوان تنها شهرستان قرمز استان از این وضعیت خارج شد.

به گزارش فکرشهر از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، سعید کشمیری بیان کرد: بر اساس اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا، شهرستان بوشهر که پیش از این در وضعیت قرمز کرونا قرار داشت از این وضعیت خارج شده و دیگر هیچ شهرستانی در استان بوشهر قرمز نیست.
 
وی افزود: بر این اساس، از ۱۰ شهرستان استان بوشهر، بوشهر و گناوه در شرایط نارنجی کرونا و شهرستان‌های دشتستان، دیلم، تنگستان، دشتی، دیر، کنگان، جم و عسلویه در شرایط زرد قرار دارند.


 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تاکید کرد: این وضعیت‌ها از شنبه ۱۵ آذر اجرایی می‌شود و تا آن زمان، مصوبات ستاد ملی کرونا درباره شهر‌های با وضعیت قرمز در بوشهر اجرایی می‌شود.
 
وی ادامه داد: همچنین وضعیت زرد برای شهرستان دیر و وضعیت نارنجی برای هشت شهرستان دیگر تا جمعه ۱۴ آذر به قوت خود باقی است و ۱۵ آذر، وضعیت‌های جدید اعمال و اجرایی می‌شود.

به گزارش «فکرشهر»، در شهرستان های با وضعیت زرد، تنها مشاغل سطح چهار اجازه فعالیت ندارند و در شهرستان های با وضعیت نارنجی، مشاغل سطح سه و چهار اجازه فعالیت نخواهند داشت که لیست این مشاغل در جدول زیر آمده است:

 

دیدگاه‌ها

سوشیانس

سلام آمار بستری از ۳۴۰نفر  به ۱۲۰ نفر رسیده. دست مردم درد نکنه ولی آمار فوت شده ها تغییری نکرده  دست  بخش بستری درد نکنه

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید