سر خط خبرها:

استخاره علی دایی بد آمد!

فکرشهر: رییس هیات مدیره باشگاه صبا می‌گوید علی دایی به دلیل این که پاسخ استخاره‌اش بد بوده است. به پیشنهاد آنها جواب رد داده است.به گزارش فکرشهر، اکبر غمخوار در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که چرا علی دایی سرمربی صبا نشد، اظهار کرد: علی دایی از گزینه‌های اصلی ما بود،‌ من شخصا با او صحبت کردم، اما او با من تماس گرفت و گفت استخاره کرده و جواب استخاره‌اش بد بوده است. بنابراین به پیشنهاد ما جواب رد داد.

فکرشهر: رییس هیات مدیره باشگاه صبا می‌گوید علی دایی به دلیل این که پاسخ استخاره‌اش بد بوده است. به پیشنهاد آنها جواب رد داده است.

به گزارش فکرشهر، اکبر غمخوار در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که چرا علی دایی سرمربی صبا نشد، اظهار کرد: علی دایی از گزینه‌های اصلی ما بود،‌ من شخصا با او صحبت کردم، اما او با من تماس گرفت و گفت استخاره کرده و جواب استخاره‌اش بد بوده است. بنابراین به پیشنهاد ما جواب رد داد.

درباره انتخاب مهدی تارتار به عنوان سرمربی صبای قم، اظهار کرد: جمعه شب در جلسه‌ای که در قم برگزار کردیم، گزینه‌های مختلف را بررسی کرده و در نهایت به این نتیجه‌ رسیدیم که هدایت صبا را به مهدی تارتار بسپاریم.

وی اضافه کرد: تارتار از دانش فنی خوبی برخوردار است و می‌تواند در تیم ما مثمرثمر باشد.

وی در ادامه درباره صمد مرفاوی هم گفت: شکایتمان از مرفاوی هم‌چنان پا برجاست، ولی با توجه به این که مسئولان پیکان از ما درخواست کردند تا اجازه دهید مرفاوی حداقل برای یک بازی روی نیمکت بنشیند تا رای کمیته‌ انضباطی اعلام شود ما هم با این پیشنهاد موافقت کردیم و اجازه دادیم تا مرفاوی در بازی مقابل سپاهان روی نیمکت باشگاه پیکان بنشیند و در حال حاضر هم در انتظار صدور رای کمیته‌ انضباطی هستیم.

رییس هیات مدیره باشگاه صبا در پایان خاطر نشان کرد: ان‌شاءالله در روزهای آینده مشکلات مالی باشگاه هم حل خواهد شد و امیدواریم که در انتهای فصل رتبه بهتر از ششم را کسب کنیم.