سر خط خبرها:

قول معاون استاندر برای بهبود کیفیت نان استان + تصاویر

فکرشهر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: نان مصرفی در استان بوشهر از وضعیت مناسبی برخوردار نیست  که با افزایش کیفیت گندم و آرد، کیفیت نان در استان بوشهر بهبود می‌یابد.به گزارش فکرشهر، فتح‌الله حقیقی در نشست با مسئولان بخش‌های مختلف تولید گندم، آرد و نان استان بوشهر با بیان اینکه کیفیت گندم در استان بوشهر باید بهبود یابد اظهار داشت: کیفیت گندم نقش مهم و بسزایی در تولید آرد و نان دارد که لازم است به این مهم توجه اساسی شود.

فکرشهر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: نان مصرفی در استان بوشهر از وضعیت مناسبی برخوردار نیست  که با افزایش کیفیت گندم و آرد، کیفیت نان در استان بوشهر بهبود می‌یابد.

به گزارش فکرشهر، فتح‌الله حقیقی در نشست با مسئولان بخش‌های مختلف تولید گندم، آرد و نان استان بوشهر با بیان اینکه کیفیت گندم در استان بوشهر باید بهبود یابد اظهار داشت: کیفیت گندم نقش مهم و بسزایی در تولید آرد و نان دارد که لازم است به این مهم توجه اساسی شود.

وی، با تأکيد بر ضرورت نظارت بر کيفيت پخت نان یادآور شد: با افزايش قيمت نان مردم انتظار بيشتري از کيفيت نان دارند، اين امر نيازمند نظارت‌هاي بيشتر از سوي مسئولان ذیربط است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر کیفیت پایین گندم و آرد توليد شده را از عوامل مهم پخت نامرغوب نان دانست و گفت: نامرغوب بودن کیفیت گندم و نگه‌داری نامناسب آن نقش مهم و تاثیرگذاری در کیفیت آرد و نان دارد که لازم است به این مهم توجه ویژه شود.

حقیقی، بر ضرورت ارتقا كیفیت نان تاكید كرد و اظهار داشت: تهیه نان با کیفیت، نیازمند استفاده از آرد مرغوب و مناسب است.

وی، بر لزوم برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های لازم برای ارتقا كیفیت نان تاكید كرد و پیگیری جدی و ساماندهی وضعیت گندم و آرد را از ملزومات بهبود كیفیت نان برشمرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بر لزوم بازرسی مداوم از نانوایی‌های استان بوشهر تاکید کرد و گفت: باید بازدید دوره‌ای از نانوایی‌ها انجام شود تا شاهد بهبود کیفیت نان در نانوایی‌های استان بوشهر باشیم.

حقیقی از بهبود کیفیت نان در استان خبر داد و گفت: با هماهنگی‌های به عمل آمده با بخش‌های مختلف کیفیت نان مصرفی مردم در استان بوشهر تا اول دیماه بهبود می‌یابد.