سر خط خبرها:

لیست جدید خرید دو تیم پرسپولیس و استقلال

فکرشهر: با باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی تحرکات تیم‌ها برای جذب نفرات مد‌نظر به اوج خود رسید.به گزارش فکرشهر و به نقل از افکارنیوز، فصل نقل و انتقالات نیم فصل نخست لیگ چهاردهم از روز ۱۰ آذرماه آغاز شده و تا ۷ دی‌ماه ادامه دارد در این بین سهم سرخابی‌ها در این نقل و انتقالات تنها ۲ بازیکن بوده است. رضا خالقی‌فر از راه‌آهن به پرسپولیس پیوست و میلاد سلیمان‌فلاح از نفت مسجدسلیمان به استقلال تهران .با رسیدن به نیمه راه فصل نقل و انتقالات دوتیم پرطرفدار استقلال و پرسپولیس برای تقویت تیم خود لیست جدیدی را ارائه داده اند.

فکرشهر: با باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی تحرکات تیم‌ها برای جذب نفرات مد‌نظر به اوج خود رسید.

به گزارش فکرشهر و به نقل از افکارنیوز، فصل نقل و انتقالات نیم فصل نخست لیگ چهاردهم از روز ۱۰ آذرماه آغاز شده و تا ۷ دی‌ماه ادامه دارد در این بین سهم سرخابی‌ها در این نقل و انتقالات تنها ۲ بازیکن بوده است. رضا خالقی‌فر از راه‌آهن به پرسپولیس پیوست و میلاد سلیمان‌فلاح از نفت مسجدسلیمان به استقلال تهران .

با رسیدن به نیمه راه فصل نقل و انتقالات دوتیم پرطرفدار استقلال و پرسپولیس برای تقویت تیم خود لیست جدیدی را ارائه داده اند.

لیست جدید درخشان برای پرسپولیس

طفلکی حمیدرضا سیاسی مدیرعامل پرسپولیس که تا چند روز پیش مرتب عکس، شرح و مطلب از او چاپ می‌شد راهی بازداشتگاه شد تا دیروز (چهارشنبه) اعضای هیأت مدیره پرسپولیس دور هم بنشینند و تشکیل جلسه بدهند!

اين نشست در دفتر شخصي علي‌اكبر طاهري عضو هيأت مديره باشگاه پرسپوليس برگزار شد و دوستان در موارد مختلفي به بحث و تبادل نظر پرداختند.

البته اين جلسه ۲ مهمان هم داشت؛ حميد درخشان و حسين عبدي! در راستاي اينكه يكي از دغدغه‌هاي كادرفني و هواداران پرسپوليس، جذب بازيكنان جديد و تقويت تيم در نيم‌فصل دوم و ليگ قهرمانان آسياست، حميد درخشان سرمربي سرخپوشان ليست بازيكنان مورد نياز خود را در غياب حميدرضا سياسي، مديرعامل باشگاه در اختيار اعضاي هيأت مديره قرار داد تا هر چه زودتر اقدامات لازم براي جذب آنان صورت پذيرد. سرمربي پرسپوليس خواهان وحيد طالب‌لو، محسن مسلمان، بابك حاتمي، ايوب كلانتري، ميثم مجيدي، محسن ايران‌نژاد، جابر انصاري، يوسف وكيا و يك مهاجم خارجي شد و دلايل خود را نيز براي اعضاي هيأت مديره برشمرد.

درخشان در حالي اين حرف‌ها را مطرح كرده كه باشگاه ذوب‌آهن اصفهان براي واگذار كردن محسن مسلمان به پرسپوليس سنگ بسيار بزرگي انداخته و خواهان مبلغ ۲ ميليارد و ۵۰۰ ميليون تومان شده كه عملاً اين نقل و انتقال منتفي است. همچنين باشگاه استقلال خوزستان و گسترش‌فولاد هم آب پاكي را روي دست پرسپوليس ريخته و پيش از اين اعلام كرده‌اند ميثم مجيدي و جابر انصاري را در اختيار اين تيم نخواهند گذاشت و مي‌ماند ساير گزينه‌ها كه بايد ديد براي جذب آنان پول مي‌رسد يا نه؟

لیست جدید قلعه نویی برای استقلال

با باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی تحرکات تیم‌ها برای جذب نفرات مد‌نظر به اوج خود رسید. یکی از این تیم‌ها استقلال تهران بود به خصوص بعد از نتایج ناامید‌کننده در ۱۰ هفته اخیر که قصد داشت با چند خرید نقاط ضعف خود را ترمیم کند. در همان روزهای ابتدایی در رسانه‌ها لیستی ۵ تا ۷ نفره منتشر شد تحت عنوان لیست خرید نیم‌فصل استقلال اما این لیست نه به تأیید باشگاه رسید و نه کادرفنی تا تنها گمانه‌زنی محسوب شود.

با رسيدن به نيمه راه نقل و انتقالات خبري به دست‌مان رسيد مبني بر تغييرات كلي در فهرست بازيكنان مد‌نظر استقلال چون طبق ليست اوليه بسياري از باشگاه‌ها حاضر به همكاري و صدور رضايتنامه بازيكنان‌شان براي آبي‌پوش شدن نشدند. گويا در ليست جديد سرمربي استقلال تغييرات گسترده‌اي ايجاد كرده چون شنيده مي‌شود نام دو بازيكن خارجي در فهرست نفرات مد‌نظر گنجانده شده است تا نيازهاي تيم از بازارهاي خارجي تأمين شود.

با قطعي شدن فسخ قرارداد رافائل داسيلوا دروازه‌بان برزيلي، استقلالي‌ها اين فرصت را به ‌دست ‌آوردند تا يك مدافع خارجي را جايگزين او در سهميه نفرات خارجي كنند. مدافعي كه گفته مي‌شود از تيم‌ملي كاستاريكا خواهد آمد تا دو تيم مطرح پايتخت زوج خط دفاعي اين كشور آمريكاي شمالي كونكاكاف را در اختيار داشته باشند. البته نام اين مدافع رسانه‌اي نشده چون مذاكرات دو طرف هنوز به نتيجه‌اي نرسيده است. ديگر مدافع مد‌نظر كادرفني استقلال رامين رضاييان مدافع ملي‌پوش راه‌آهن است. با توجه به اتفاقات رخ داده در باشگاه راه‌آهن جذب اين مدافع سخت نيست تا جناح راست استقلال تقويت شود. در خط مياني علاوه بر محسن مسلمان، استقلالي‌ها در آستانه جذب يك برزيلي ۲۸ ساله هم هستند.

این در حالی است که وحید طالب‌لو دروازه‌بان تیم فوتبال راه آهن صبح امروز با حضور در هیات فوتبال استان تهران قراردادش را با این تیم فسخ کرد. با جدایی داسیلوا از استقلال باید دید طالب‌لو به تیم سابق خود باز می‌گردد یا خیر.


بازيكني كه در تيم باشگاهي خود در ليگ دو برزيل جزو نفرات كليدي محسوب مي‌شود و در آستانه توافق با استقلالي‌ها قرار دارد. در خط حمله، استقلال دو گزينه دارد؛ اولين گزينه رضا عنايتي است كه گفته مي‌شود در آخرين تماس اعلام كرده خانواده‌‌اش دوست ندارند مشهد را ترك كنند ضمن اينكه به عنوان كاپيتان پديده براي جدايي از تيم شهرش مردد است. بعد از عنايتي، استقلالي‌ها همچنان چشم به جذب كاوه رضايي دوخته‌اند بلكه بتوانند رضايت سايپا را جلب كنند و اين بازيكن جوان و آينده‌دار را به عنوان زوج سجاد شهباززاده در اختيار بگيرند.