سر خط خبرها:

خداحافظی میلیون‌ها کاربر با اینستاگرام!

فکرشهر: به دنبال هشدار پیشین شبکه اجتماعی اینستاگرام، میلیون‌ها کاربر این شبکه، غیرفعال و حذف شدند.به گزارش فکرشهر، «عصرخبر» با انتشار این مطلب نوشت: اینستاگرام آمار دقیقی از این کاربران نداده ولی اعلام کرده که حدود 18 میلیون کاربر که مشمول قانون «هرزنامه» می‌شدند، حذف شده‌اند.بسیاری از صفحات تبلیغی در اینستاگرام با ایجاد کاربران جعلی و دروغین، مبالغ بسیاری را کسب کرده بودند که با این اقدام اینستاگرام، این صفحات با مشکلات عدیده‌ای مواجه شده‌اند.میزان مخاطب (فالوور)، نقش مهمی در کاسبی صفحات تجاری دارد.

فکرشهر: به دنبال هشدار پیشین شبکه اجتماعی اینستاگرام، میلیون‌ها کاربر این شبکه، غیرفعال و حذف شدند.

به گزارش فکرشهر، «عصرخبر» با انتشار این مطلب نوشت: اینستاگرام آمار دقیقی از این کاربران نداده ولی اعلام کرده که حدود 18 میلیون کاربر که مشمول قانون «هرزنامه» می‌شدند، حذف شده‌اند.

بسیاری از صفحات تبلیغی در اینستاگرام با ایجاد کاربران جعلی و دروغین، مبالغ بسیاری را کسب کرده بودند که با این اقدام اینستاگرام، این صفحات با مشکلات عدیده‌ای مواجه شده‌اند.

میزان مخاطب (فالوور)، نقش مهمی در کاسبی صفحات تجاری دارد.

بر اساس گزارش تلگراف، حذف کاربران جعلی متوجه صفحات پرمخاطب خواننده‌ها و چهره‌ها نیز شده است.

چندی پیش اسنتاگرام برای همه کاربران خود پیغام فرستاده بود که به‌زودی کاربران هرزنامه‌ای را حذف خواهد کرد.

اینستاگرام در آخرین تحقیقات انجام‌شده‌، پرمخاطب‌ترین شبکه اجتماعی معرفی شده بود که بیش از 350 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد که البته شبکه اجتماعی توئیتر در کنایه‌ای اعلام کرده بود بسیاری از این کاربران، هرزنامه‌ای هستند.