سر خط خبرها:

تصاویر اختصاصی «فکرشهر»/ مراسم راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن در جزیره خارگ

فکرشهر: مراسم راهپیمایی روز ۲۲ بهمن چهل و دومین فجر انقلاب امروز ، چهارشنبه ۲۲ بهمن ماه ۹۹ در جزیره خارگ برگزار شد.

به گزارش فکرشهر، توجه به شیوع ویروس کرونا و تاکید ویژه بر عدم برگزاری تجمعات، امسال راهپیمایی ۲۲ بهمن با شور و شوق خاصی و با رعایت پروتکل های بهداشتی، به‌صورت خودرویی و موتوری در جزیره خارگ برگزار شد.

اهالی صبور و مقاوم جزیره خارگ امروز در راهپیمایی متفاوت، با خودرو‌ها، موتورسیکلت‌ها و حتی دوچرخه‌های خود به خیابان‌ها آمدند و این گونه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را پاس داشتند.

مردم با وسایل نقلیه خود در حالی که با شعار‌های انقلابی، تمثال رهبر معظم انقلاب و امام راحل، و پرچم سه رنگ ایران مزین شده اند، مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ را پیمودند.

پیر و جوان و خردسال، زن و مرد همه در راهپیمایی امروز حضور داشتند. مثل سال‌های گذشته آمدند و گفتند پای انقلابی که ۴۲ سال پیش پایه‌هایش بنیان نهاده شد، هستند و آرمان‌هایشان هیچ تغییری نکرده است.

مردم جزیره خارگ با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کرونایی با حضور در مراسم راهپیمایی خودرویی و موتوری، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و پلاکاردهایی را با مضمون گرامیداشت فجر انقلاب اسلامی حمل کردند و جلوه‌ های بی‌نظیر از اتحاد و همدلی را در جشن پیروزی انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند.

این مراسم از پارک ساحلی تا امامزاده میر محمد برگزار شد. 

تصویر تیزر: 
اشتراک گذاری:            

دیدگاه خود را بنویسید