سر خط خبرها:

یادواره 17 شهید روستای طلحه برگزار شد + تصاویر

فکرشهر: در آیینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان بوشهر و جمعی از مردم و مسئولان، یادواره 17 شهید روستای طلحه دشتستان برگزار شد.به گزارش فکرشهر، شامگاه پنجشنبه یادواره 17 شهید روستای طلحه این شهرستان با حضور باشکوه مردم و مسئولان برگزار شد.نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در این مراسم اظهار داشت: شهدا با تقدیم جان خود برای حفظ اسلام و ارزش‌های اسلامی تلاش کردند و موفقیت نظام اسلامی مرهون خدمات و فداکاری‌های ایثارگران و شهداست.

فکرشهر: در آیینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان بوشهر و جمعی از مردم و مسئولان، یادواره 17 شهید روستای طلحه دشتستان برگزار شد.

به گزارش فکرشهر، شامگاه پنجشنبه یادواره 17 شهید روستای طلحه این شهرستان با حضور باشکوه مردم و مسئولان برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در این مراسم اظهار داشت: شهدا با تقدیم جان خود برای حفظ اسلام و ارزش‌های اسلامی تلاش کردند و موفقیت نظام اسلامی مرهون خدمات و فداکاری‌های ایثارگران و شهداست.

آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری افزود: نباید کسی گمان کند که شهدا با شهادتشان تمام شده‌اند بلکه اینها تازه زندگی عالی و آسمانی خود را آغاز کرده‌اند و میهمان خدا و پذیرای آنها نیز فرشتگان هستند.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم یادواره‌های شهدا خاطرنشان کرد: برگزاری یادواره شهدا گذشته از تکریم، آموزش راه زندگی برای ماست که بهترین راه زندگی را به ما نشان می‌دهند.

امام جمعه بوشهر گفت: استان بوشهر همواره در برابر استعمارگران ایستادگی کرده و همواره استعمار در برابر ایثارگری بوشهری‌ها شکست خورده است.

صفایی‌بوشهری بیان کرد: رزمندگان این استان در دوران دفاع مقدس نیز نقشی تاثیرگذار داشته‌اند و تقدیم تعداد زیادی شهید نشان دهنده جایگاه استان بوشهر در دفاع مقدس است.

در این مراسم برنامه‌های متنوعی برگزار شد و از خانواده شهدای روستای طلحه تجلیل به عمل آمد.

منبع: پرتال فرمانداری دشتستان