سر خط خبرها:

قتل پدر 80ساله توسط پسر در کاکی

فکرشهر: فرزندی كه پدر 80 ساله خود را در يكی از محله های بخش کاکی از توابع شهرستان دشتی به قتل رسانده بود،‌ دستگير شد...

فکرشهر: فرزندی كه پدر 80 ساله خود را در يكی از محله های بخش کاکی از توابع شهرستان دشتی به قتل رسانده بود،‌ دستگير شد. 
 
به گزارش فکرشهر، سرهنگ جهانبخش صیادی فرماندهی انتظامی شهرستان دشتی در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبری پليس گفت:‌ در آذر ماه سال جاری گزارشی مبنی بر یک مورد فوت مشکوک فردی بنام “غ . ک” در منزل فرزندش در يكی از محله های شهر کاکی به مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام شد.

وی افزود: با حضور ماموران انتظامی در محل، مشخص شد پیرمرد 80 ساله درازکش روی زمین افتاده و فوت کرده است؛ بررسی های تخصصی در خصوص علت وقوع اين حادثه آغاز و جسد برای معاینه و کالبد شکافی به پزشکی قانونی استان انتقال شد.

اين مقام انتظامی اضافه كرد:‌ در تحقيقات اوليه، با توجه به وجود آثار کبودی و گذشت زمان از فوت متوفی احتمال وقوع جنایت برای کارآگاهان متصور بود.

سرهنگ صیادی اضافه کرد:  پس از وصول نتیجه کالبد شکافی که نظریه جنایی بودن مرگ پدر 80 ساله را تایید کرد، کاراگاهان پلیس آگاهی به یکی از فرزندان متوفی مظنون و با هماهنگی با مرجع قضائی نامبرده را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. 

وی تصریح کرد: متهم مذکور در تحقیقات فنی و تخصصی  به قتل پدر خویش با استفاده از ضربات متعدد وارده به قسمت های بدن متوفی با چوب معترف شد و انگیزه خود را از قتل اختلافات مالی با پدرش اعلام کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی در پایان گفت: نامبرده پس از اعتراف صريح به قتل با تکميل پرونده قضائی و صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

دیدگاه خود را بنویسید