سر خط خبرها:

شناور کشورهای حوزه خلیج‌فارس در اسکله عامری بوشهر توقیف شد

فکرشهر: فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف شناور حامل کالای قاچاق که از کشورهای حوزه خلیج‌فارس به مقصد بنادر بوشهر در حرکت بود در اسکله عامری خبر داد.

به گزارش فکرشهر از مهر، سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انواع لوازم جانبی موبایل شامل ۳۵ هزار کابل رابط شارژر، ۹۰۰ عدد سر شارژر فندکی، هشت هزار و ۸۳۰ عدد انواع هندزفری، ۴ هزار و ۵۰۰ عدد کاور، ۸۵۰ عدد باطری را از این شناور کشف کردند.

وی تصریح کرد: کالای قاچاق کشف‌شده باهدف عرضه در بازار داخلی کشور بارگیری شده بود که مرزبانان پایگاه دریابانی بوشهر با توقیف این شناور از این امر جلوگیری کردند.

رضایی‌نژاد اظهار داشت: ناخدای شناور مذکور به اتهام حمل بار قاچاق دستگیرشده است که پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قانونی شدند.

وی بیان کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را بیش از ۳۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند که پس از تشکیل پرونده مقدماتی به همراه متهم تحویل مراجع قانونی شدند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر خاطرنشان کرد: مرزبانان پایگاه دریابانی بوشهر در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید داخلی، روز گذشته حین کنترل شناورهای عبوری در اسکله عامری به یک فروند شناور تجاری حامل کالای قاچاق که از کشورهای حوزه خلیج‌فارس به مقصد بنادر بوشهر در حرکت بوده مظنون شده و آن را متوقف کردند.

دیدگاه خود را بنویسید