سر خط خبرها:

زندانیان جرائم غیر عمد در بوشهر چشم انتظار کمک خیران

فکرشهر: مدیر عامل ستاد دیه استان بوشهر گفت: ۱۳۲ زندانی غیر عمد در استان، ۹۷۰ میلیارد ریال بدهی دارند که برای آزادی خود چشم انتظار کمک خیران هستند.

به گزارش فکرشهر از صداوسیما، سید اسماعیل موسوی حقیقی بیان کرد: آمار زندانیان جرائم غیر عمد در استان بوشهر ۱۳۲ نفر است که به دلیل بدهکاری مالی و پرداخت نکردن  مهریه  و نفقه در حبس به سر می‌برند.
 
وی مبلغ بدهی این زندانیان را ۹۷۰ میلیارد ریال عنوان کرد که برای رهایی و بازگشت به آغوش خانوده‌های خود در انتظار نگاه مهربانانه مردم هستند.
 
مدیر عامل ستاد دیه استان بوشهر خاطرنشان کرد: پارسال با همت خیران و نیکوکاران استان، ۱۴۷ زندانی آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند.
 
وی بیان کرد: با توجه به شرایط خاص پیش آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت اصل فاصله‌گذاری اجتماعی، در ماه مبارک رمضان امسال جشن گلریزانی در استان برگزار نمی‌شود.
 
موسوی عنوان کرد: هرچند امسال جشن گلریزان برگزار نمی‌شود، اما نیکوکاران و خیران می‌توانند کمک‌های خود را به شماره حساب ۰۱۰۵۵۲۳۸۴۱۰۰۵ در بانک ملی و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۳۸۰۷۲ به نام ستاد مردمی دیه استان بوشهر واریز کنند و در این کار خیر مشارکت کنند.

دیدگاه‌ها

دلگیر

مهریه‌بایدحذف‌شود.

جوانی

مجلس‌بایدهرچه‌سریعتر‌مشکل‌‌مهریه‌راحل‌نماید.

خسته

سلام‌مهریه‌باعث‌متلاشی‌شدن‌خیلی‌ازخانوادهاشده‌وباعث‌بی‌انگیزه‌شدن‌جوانان‌برای‌ازدواج‌میشه‌.  

دیدگاه خود را بنویسید