سر خط خبرها:

استان بوشهر؛ روز قدس امسال راهپیمایی و رژه خودرویی برگزار نمی‌شود

فکرشهر: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: با توجه به همه‌گیری ویروس منحوس کرونا امسال راهپیمایی سالانه و خودرویی برگزار نمی‌شود...

فکرشهر: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: با توجه به همه‌گیری ویروس منحوس کرونا امسال راهپیمایی سالانه و خودرویی برگزار نمی‌شود.

به‌ گزارش فکرشهر از صداوسیما، حجت‌الاسلام یوسف جمالی در نشست خبری به‌مناسبت روز قدس با اعلام این خبر گفت: البته با توجه به نقش موضوع قدس در جهان اسلام باید به این روز پرداخته شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: امسال از دهم اردیبهشت که سالروز آغاز عملیات بیت‌المقدس در جنگ تحمیلی بود تا جمعه هجدهم اردیبهشت که روز قدس است «هفته مقاومت فلسطین، مکتب شهید حاج قاسم و بیداری اسلامی» نامگذاری شده است.

جمالی اضافه کرد: برنامه ویژه امسال در استان بوشهر، همایش مجازی برای تشریح نقش شهید قاسم سلیمانی در بیداری اسلامی و مقاومت اسلامی است که روز چهارشنبه با سخنرانی سردار حسین اکبری معاون فرهنگی سپاه قدس و دبیر مجمع جهانی بیداری اسلامی بر بستر اینترنت برگزار خواهد شد.

او در ادامه افزود: همچنین از چهارشنبه تا جمعه نیز پایگاه‌هایی کار آذین‌بندی شهر با موضوع قدس را انجام می‌دهند و خودروهایی که رانندگان آن داوطلب باشند را با طرح‌های مشخص رنگ‌افشانی می‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در پایان گفت: روز جمعه نیز در کنار میدان‌های فلسطین و قدس در شهرهای استان، بدون هیچ تجمعی، پرچم رژیم صهیونیستی به آتش کشیده خواهد شد که پیام آن ادامه این راه تا آزادی فلسطین و نابودی این رژیم کودک‌کش است.

دیدگاه خود را بنویسید