سر خط خبرها:
مدیر کل بازرسی بوشهر خبر داد؛

تلاش سازمان بازرسی برای رفع مشکلات واحدهای اقتصادی بوشهر

فکرشهر: مدیر کل بازرسی استان بوشهر گفت: رفع مشکلات واحدهای تولیدی و اشتغال‌زا در استان بوشهر با جدیت دنبال می‌شود.

به گزارش فکرشهر از مهر، اسحاق شهبازی عصر چهارشنبه در بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی و خدماتی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر اظهار داشت: به منظور حمایت، پشتیبانی و مانع‌زدایی از فعالیت‌های تولید و اشتغال در استان بوشهر از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم.

وی اضافه کرد: تلاش‌های گسترده‌ای به منظور رفع مشکلات و مسائل شرکت‌های فعال در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر صورت گرفته است و شاهد همراهی خوبی از سوی مدیرعامل این منطقه هستیم.

مدیر کل بازرسی استان بوشهر تصریح کرد: تلاش ما این است که با همکاری همه نهادها و دستگاه‌های مربوطه زمینه را برای رفع مشکلات واحدها فراهم سازیم.

وی خاطرنشان کرد: تلاش داریم از ظرفیت‌هایی که در اختیار داریم برای رفع مشکلات این واحدها و رونق تولید و اشتغال استفاده کنیم.

شهبازی تاکید کرد: مسائلی که در استان قابل حل باشد را در استان دنبال می‌کنیم و مسائلی که در استان قابل حل نیست را در سطح ملی دنبال خواهیم کرد.

حسین نامور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر نیز در این بازدید ضمن بیان برخی از مسائل و مشکلات شرکت‌های فعال در این منطقه خواستار تلاش جدی برای رفع مشکلات و حمایت از این شرکت‌ها شد.

دیدگاه خود را بنویسید