سر خط خبرها:
رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان بوشهر:

۲۱ هزار نوآموز در پایگاه‌های سنجش استان بوشهر پذیرش می‌شوند

فکرشهر:  رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان بوشهر از پذیرش ۲۱ هزار نوآموز در پایگاه‌های سنجش این استان خبر داد.

به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، نصرالله نوروزی اظهار داشت: در سال گذشته حدود ۱۸ هزار و ۳۰۰ نوآموز در سطح استان در برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان شرکت کردند.

وی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود بیش از بیش از ۲۱ هزار نوآموز در سال جاری در پایگاه‌های مستقر برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان مورد سنجش قرار گیرند.

نوروزی ادامه داد: در سال گذشته بخشی از نوآموزان پیش‌دبستانی به دلیل شرایط کرونایی موفق به حضور در پایگاه‌های مستقر نشدند که سنجش این نوآموزان در سال جاری انجام می‌شود.

وی افزود: طبق پیش‌بینی دبیرخانه استانی برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان، در سال جاری بیش از ۲۱ هزار نوآموز بدو ورود به دبستان در پایگاه‌های مستقر پذیرش شوند.

رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان بوشهر خاطرنشان کرد: برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان در سال جاری طبق اعلام دبیرخانه کشوری خردادماه شروع می‌شود.

نوروزی ادامه داد: برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برای اجرای حداکثری و ایمن برنامه سنجش در استان در سال جاری انجام‌شده است.

رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان بوشهر خاطرنشان کرد: همراهی خانواده‌ها برای ثبت‌نام فرزندان و حضور آنان در پایگاه‌های سنجش در زمان و نوبت مقرر، مهم‌ترین دغدغه برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان است که خوشبختانه در سال گذشته این همراهی بسیار مطلوب بوده و امیدواریم امسال هم وضعیت به همان شکل باشد.

دیدگاه خود را بنویسید