سر خط خبرها:
فرمانده انتظامی استان بوشهر خبر داد:

کشف 240 کیلوگرم موادمخدر در گناوه/ کاهش 50 درصدی وقوع سرقت در تعطیلات نوروزی

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف 230 کیلوگرم حشیش و 10 کیلوگرم شیره تریاک در شهرستان گناوه و کاهش 30 درصدی تصادفات منجر به فوت و کاهش 50 درصدی وقوع سرقت در استان خبر داد...

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف 230 کیلوگرم حشیش و 10 کیلوگرم شیره تریاک در شهرستان گناوه و کاهش 30 درصدی تصادفات منجر به فوت خبر داد.

به گزارش فکرشهر، حیدر عباس‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران در ارتباط با کشف محموله مواد مخدر حشیش در شهرستان گناوه اظهار داشت: در خروجی شهرستان گناوه ماموران نیروی انتظامی دو دستگاه خودروی سواری پژو 405 و سمند که حامل مواد مخدر بودند را توقیف کردند.

وی بیان کرد: پس از بازرسی این دو خودرو 230 کیلوگرم حشیش از این دو خودرو کشف و 4 نفر نیز دستگیر شدند، ضمن اینکه پس از بازرسی از منزل قاچاقچیان 10 کیلوگرم شیره تریاک نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان داشت: نیروی انتظامی استان بوشهر برای مقابله با قاچاقچیان مصمم است که برخورد جدی داشته باشد و همواره بر این عزم خود جدی هستیم.

 

کاهش 50 درصدی وقوع سرقت در تعطیلات نوروزی

عباس‌زاده در ارتباط با کشف جرائم در ایام تعطیلات نوروزی نیز گفت: در تعطیلات نوروزی در بوشهر 50 درصد کاهش وقوع سرقت در استان داشتیم ضمن اینکه کشفیات سرقت نیز 150 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته که بخشی از آن مربوط به سال گذشته بوده است.

وی ادامه داد: در جرائم خشن نیز در تعطیلات نوروزی امسال 50 درصد کاهش داشتیم و آنچه از جرائم خشن نیز اتفاق افتاده به طور 100 درصد کشف شده است.

 

کاهش 30 درصدی تصادفات منجر به فوت درون و برون شهری

فرمانده انتظامی استان بوشهر در ارتباط با اقدامات پلیس راهور نیز گفت: در تعطیلات نوروزی در بوشهر تصادفات منجر به فوت 20 درصد کاهش داشته است و این عملکرد نشان از اقدامات بی‌نظیر و عملکرد بسیار خوب نیروی انتظامی دارد.

عباس‌زاده خاطرنشان کرد: در حوزه نظم و انضباط ترافیکی درون و برون شهری، تصادفات فوتی نسبت به سال گذشته 30 درصد کاهش داشته است.

وی تصریح کرد: در سال جدید برای پیشگیری از وقوع جرائم، برنامه‌های متنوعی در دستور کار داریم و در همین ارتباط برنامه‌های خوبی در حوزه جغرافیای جرم انجام گرفته است و گشت‌های انتظامی را نیز هدفمند و هوشمند کردیم.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: برنامه خوبی برای کشف سرقت‌ها در سال 93 داریم و کمیسیون‌های عملیات انتظامی ویژه سرقت و جرائم خشن را به طور مرتب برگزار می‌کنیم.

منبع:فارس