سر خط خبرها:
آخرین آمار کرونا در ایران و استان بوشهر؛

کرونا در استان بوشهر همچنان قربانی می‌گیرد/ فوت ۱۵۷ نفر و شناسایی ۱۰۵۹۸ بیمار جدید در کشور

فکرشهر: از دیروز تا امروز ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۱۰ هزار و ۵۹۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که هزار و ۵۵۷ نفر از آن‌ها بستری شدند...

فکرشهر: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان گفت: با ثبت دو فوتی دیگر تعداد جان باختگان این بیماری در استان به هزار و ۱۹۳ نفر رسید.

به گزارش فکرشهر از خبرگزاری صداوسیما، دکتر کشمیری از بستری شدن ۶۸ بیماری جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان خبر داد و  افزود: اکنون ۲۹۷ نفر در این بخش‌ها بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در شبانه‌روز گذشته ۶۰ بیمار باحال عمومی خوب از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۲۵ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند ادامه داد: از این تعداد ۱۷ نفرشان در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

دکتر کشمیری تعداد مبتلایان کرونا در استان بوشهر از ابتدای شیوع این بیماری را ۴۵ هزار و ۳۵۹ نفر عنوان کرد.

به گزارش فکرشهر، طی ۲۴ ساعت گذشته در کشور ۱۰هزار و ۵۹۸ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ شناسایی شدند و متاسفانه در این بازه زمانی ۱۵۷ تن نیز جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.

بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت تا کنون ۴ میلیون و ۲۸۱ هزار و ۲۶۸ نفر دُز اول واکسن کرونا و ۷۰۶ هزار و ۶۹۵ نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۴ میلیون و ۹۸۷ هزار و ۹۶۳ دُز رسید.

از دیروز تا امروز ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۱۰ هزار و ۵۹۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که هزار و ۵۵۷ نفر از آن‌ها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به دو میلیون و ۹۹۰ هزار و ۷۱۴ نفر رسید.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵۷ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۸۱ هزار و ۵۱۹ نفر رسید.

خوشبختانه تا کنون دو میلیون ۵۹۰ هزار و ۶۸۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

سه هزار و ۵۸۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون ۲۱ میلیون و ۶۵ هزار و ۴۵۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۱۶ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۲۰۱ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۳۱ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

دیدگاه خود را بنویسید