سر خط خبرها:

استاندار بوشهر: رئیس‌جمهور منطقه آزاد بوشهر را ابلاغ کرده / به‌زودی حصارکشی انجام می‌شود

فکرشهر:عبدالکریم گراوند گفت: مصوبه مناطق آزاد که منطقه آزاد بوشهر هم یکی از آنهاست را رئیس‌جمهور به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرده و باید به‌زودی حصارکشی آن انجام شود...

فکرشهر:عبدالکریم گراوند گفت: مصوبه مناطق آزاد که منطقه آزاد بوشهر هم یکی از آنهاست را رئیس‌جمهور به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرده و باید به‌زودی حصارکشی آن انجام شود.

به‌گزارش «فکرشهر»، استاندار بوشهر پس از نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان در گفت‌وگوی اختصاصی با صداوسیما با اعلام این خبر گفت: حصارکشی منطقه آزاد در هفته‌های آینده انجام می‌شود و پس از آن کار به طور رسمی آغاز می‌شود.
 
عبدالکریم گراوند افزود: پس از حصارکشی، در ورودی آن گمرک مستقر می‌شود.
 
او اضافه کرد: منطقه آزاد بوشهر از دیگر مناطق خیلی جلوتر است؛ زیرا منطقه ویژه اقتصادی داریم و همین منطقه تبدیل به منطقه آزاد می‌شود و امکاناتی که در آن است در اختیار منطقه آزاد قرار خواهد گرفت.
 
استاندار بوشهر با اشاره به این‌که منطقه آزاد هیچ معارضی ندارد، گفت: بیش از ۳۸۰ واحد تولیدی فعال در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر وجود دارد که این ظرفیت به منطقه آزاد واگذار خواهد شد؛ منتظر ابلاغ قانون هستیم که در هفته‌های آینده حصارکشی هم انجام شود و منطقه آزاد به‌طور رسمی کار خود را آغاز کند.

دیدگاه خود را بنویسید