سر خط خبرها:

نماینده دشتستان: بهترین کار و جهاد، امید آفرینی در مردم است

فکرشهر: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در این شرایط که دشمن برای ناامید کردن مردم از نظام جمهوری اسلامی برنامه ریزی‌های زیادی کرده‌است، بهترین کار و جهاد امید آفرینی در مردم است.

به گزارش فکرشهر، ابراهیم رضایی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: به طور قطع امید آفرینی در جامعه تحقق نمی‌یابد مگر اینکه منتخبان مردم به صورت شبانه‌روزی و جهادی خدمت کنند.

وی با اشاره به برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بیان کرد: گروه‌های مختلف داخلی و خارجی تلاش کردند این انتخابات با کمترین میزان مشارکت مردم برگزار شود اما بر خلاف میل و اراده آنان این انتخابات با حضور و پشتیبانی مردم قابل قبول برگزار شد.

رضایی ادامه داد: حضور مردم در پای صندوق‌های رای با وجود همه مشکلات و تنگناها نشان داد مردم پشتیبان این انقلاب، نظام و ارزش‌های آن هستند. 

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: حضور مردم در پای صندوق‌های رای با وجود همه مشکلات و دغدغه‌های آنان نشان داد بسیاری از مردم به تغییر شرایط موجود در چارچوب انقلاب و نظام اعتقاد و اعتماد دارند.

وی یادآور شد: مردم معتقدند تغییر رویکردها و نگاه‌ها به یک مدیریت تحول‌گرا می‌تواند عملکردها را تغییر دهد و به قولی تغییر به نفع مردم صورت پذیرد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: بر این اساس نخستین وظیفه منتخبان مردم در قوه مجریه و شورای اسلامی شهر و روستا این است که بتوانند به ندای تغییر مردم لبیک بگویند چون بهترین کار و جهاد دراین شرایط امید آفرینی به مردم است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: به طور قطع همه نیروهای داخلی و خارجی این گذاره را متوجه شده‌اند که رویکردی جدید بر سر کار خواهد آمد که نگاهش به توان داخلی و استفاده از ظرفیت‌های بومی برای بی اثر کردن تحریم‌ها است.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و تیره‌های عشایری روز جمعه ۲۸ خرداد همزمان با سراسر کشور در استان بوشهر برگزار شد و در این انتخابات آیت الله سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهوری منتخب از سوی مردم ایران انتخاب شد.

دیدگاه‌ها

ناشناس

آقای رضایی شمامشکل مسکن مهرپرگان حل کنیدامیدپیشکش.

دیدگاه خود را بنویسید