سر خط خبرها:

زاکانی: پیروزی رییسی هدیه ای از سوی امام رضا است‌ / پرونده غرب گرایان در کشور بسته شد

فکرشهر: علیرضا زاکانی با اشاره به اینکه در دهه کرامت به سر می‌بریم، گفت: این پیروزی و انتخاب حجت الاسلام رییسی به عنوان سیزدهمین رییس جمهور ایران اسلامی هدیه ای از امام رئوفان است‌.

به گزارش فکرشهر از فارس، نامزد سیزدهمین دور ریاست جمهوری با اشاره به اینکه مردم بدون توجه به مشکلات و تهاجم فرهنگی‌ دشمنان پای صندوق‌های رأی حاضر شدند و خوش درخشیدند، گفت: با انتخاب اصلح مردم دوران بخور در روو دوران چپاول یک عده در داخل کشور به پایان رسیده است؛ امروز اگر دشمنان یکی بزنند ۱۰ تا می‌خورند.

علیرضا زاکانی، نامزد سیزدهمین دور ریاست جمهوری، شامگاه دوشنبه در جشن حضور که در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شد، با اشاره به اینکه در دهه کرامت به سر می‌بریم، گفت: این پیروزی و انتخاب حجت الاسلام رییسی به عنوان سیزدهمین رییس جمهور ایران اسلامی هدیه ای از امام رئوفان است‌.

وی با اشاره به نقش مردم در این پیروزی ادامه داد: مردم با حضور در پای صندوق‌های رای کار بسیار بزرگ و درخشانی انجام دادند.

وی توضیح داد: مردم علی رغم بی کفایتی‌های غرب زدگان، خودپسندی‌ها و خودکامگی‌های برخی از مسؤولین داخل کشور، مشکلات ناشی از شیوع کرونا و نالیاقتی‌هایی که مشکلاتی را در روز رای گیری تحمیل کرد، حضور چشم گیری در پای صندوق‌های رای داشتند.

وی یادآور شد: باید از ملت شریف ایران بابت این حماسه تشکر کرد و باید گفت نظام و مسؤولین مدیون آنها هستند؛ من تجربه حضور در لشکر ۱۰ سید الشهدا را داشتم و با همه وجود شاهد بزرگ منشی البرزی ها در خطوط مقدم بودم.

زاکانی با اشاره به اینکه البرز به عنوان ایران کوچک در درون خود دلاور مردانی را جای داده که هر کدام برای مردم الگو و مقتدا هستند که شهید قاسم عسکری یکی از آنها است، اظهار کرد: همه ما باید در جهت تشکیل ایران قوی و پیشرفته و الگویی مادی و معنوی برای سایر جهان کوشش کنیم.

نامزد سیزدهمین دور ریاست جمهوری با اشاره به اینکه البته در این مسیر با سختی ها و مشکلات انباشت شده ناشی از ناکارآمدی دولت کنونی مواجه هستیم، ادامه داد: متاسفانه مشکلاتی به واسطه بی کفایتی برخی از مسؤولین در کشور وجود دارد و به این مسائل باید دشمنی دشمنان و بیگانگان و کسانی که در مسیر سلطه گری و زیاده خواهی در عرصه جهانی و منطقه ای هستند هم اضافه کنیم‌.

وی ادامه داد: علی رغم شرایط سخت ناشی از شیوع بیماری کرونا و مشکلات سخت اقتصادی امروز دولتی پا به عرصه تلاش و فعالیت گذاشته که به اتکای شما مردم عزیز تلاش می کند بهترین اتفاق‌ها را درکشور رقم بزند.

وی با بیان اینکه ما تازه کارمان شروع شده،گفت: دردورانی این کشور تحت سنگین ترین فشارهای آمریکا قرار گرفته بود و امثال تهرانی مقدم ها و سلیمانی ها شرایط را تغییردادند و شرایط به گونه ای تغییر کرد که دوران بزن بروی دشمنان به پایان رسید و امروز اگر یکی بزنند ۱۰ تا می‌خورند.

وی توضیح داد: با انتخاب اصلح مردم دوران بخور در روو دوران چپاول یک عده در داخل کشور به پایان رسیده است؛ امروز روز غلبه بر کسانی که سعی داشتند تمام ضعف و زبونی خود را به ملت شریف ایران تحمیل کنند.

وی با بیان اینکه با حضور مردم در پای صندوق های رای پرونده غرب گرایان در کشور بسته شد، افزود: ما از ما نمی توانیم عبور کردیم و میتوانیم ایرانی شاداب و پیشرفته فراروی جهانیان داشته باشیم.

وی اضافه کرد: امروز شرایط کشور خاص است و نسل جوان می تواند احساس تنفس و نجات از عناصر بی عرضه غرب زده بکند؛ امروز ما نیازمند یکپارچکی و وحدت در جهت خدمت به مردم هستیم و در این مسیر هیچ عذری پذیرفته نیست.

زاکانی با بیان اینکه دوره شعار و حرف درمانی برخی از مسؤولان گذشت و امروز دوره مواجه با فقر و فساد و تبعیض در ایران اسلامی است، یادآور شد: امروز سرسبزی و بهار و دقت در جهت جبران کاستی‌های گذشته آغاز شده است و امروز ما هستیم و این میدان، مسیر آینده کاملا مشخص است و با توجه به انسجام و وحدت کلمه با همه وجود در این میدان افتخارات بزرگی را رقم خواهیم زد.

دیدگاه خود را بنویسید