سر خط خبرها:

امام جمعه خورموج: وضعیت مدیریت شهری و سیاسی شهرستان دشتی مشخص شود

فکرشهر: امام جمعه خورموج از استاندار بوشهر گفت: وضعیت مدیریت شهری و سیاسی شهرستان دشتی مشخص شود...

فکرشهر: امام جمعه خورموج از استاندار بوشهر گفت: وضعیت مدیریت شهری و سیاسی شهرستان دشتی مشخص شود.
به گزارش فکرشهر، حجت الاسلام عبدالحسین مصلح در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر خورموج ضمن رعایت تقوای الهی در همه شئونات زندگی به دهم فروردین ماه اشاره و اظهار داشت: دهم فرودین ماه سالروز انجام همه پرسی تغییر رژیم شاهنشاهی دوهزار و پانصد ساله حاکم بر مردم مومن و متدین انقلابی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: این موضوع یکی از نقاط عطف مهم در تاریخ اسلام و در تاریخ کشور عزیز ایران است که بعد از قرن‌ها این توفیق به رهبری پیامبر گونه حضرت امام(ره) و دور اندیشی و بلند نظری با ترسیم تشکیل حکومت اسلامی و نظام جمهوری اسلامی یک کلمه کم ونه کلمه زیاد به دست آمد.

مصلح ادامه داد: جمهوریت یکی از ارکان این نظام است که حضور مردم را طلبیده است و مردم خودشان این انقلاب را با حضور در خیابان‌ها پیدا کرده‌اند و با فداکاری و تقدیم هزاران شهید این انقلاب را به پیروزی رساند.

 

انقلاب اسلامی برخاسته از دین و انقلاب است

وی با اشاره به اینکه این نظام برخاسته از دین، اسلام، ارزشهای اسلامی وآیات قرآن کریم است تصریح کرد:مبادا بر سر زبان کسی جاری شود که این نظام را خون بها شهدا است تشبیه به نظام دوران نظام ستم شاهی کند.

مصلح به 13 فرودین روز طبیعت نیز اشاره و یادوآر شد: ایام فاطمیه دوم نیز شب بعد از این روز است باید ارزش‌ها و اصول را رعایت کنیم و حرمت ایام فاطمیه را نگه بداریم ما مخالف طبیعت و استفاده از آن نیستیم ولی باید حدود هم رعایت شود.

امام جمعه خورموج در ادامه از استاندار بوشهر خواست با توجه به ابلاغ بودجه سال جدید نسبت به وضعیت شهرستان از نظر مدیریت شهری و سیاسی دولت حل کند یا فرماندار را ابقا کند و یا با توجه به شعار ریاست جمهور فرماندار معتدل، کاردان، دلسوز معرفی کنند.

حجت‌الاسلام مصلح بیان کرد: شهرستان دشتی دارای مردم خوب، متدین و نجیب است و اجازه ندهید کسی بیاید دنبال مسائل افراطی باشند عزیزانی هم بدنبال این قضیه نباشند که افراد تند رو وتند خوی سیاسی را بیاورند و برای مردم  ایجاد مسئله کنند.

منبع:مهر