سر خط خبرها:

آغاز چهل و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در برازجان

فکرشهر: چهل و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در برازجان آغاز شد.به گزارش فکرشهر، رئیس اداره آموزش و پرورش دشتستان در این آیین اظهار داشت: آموزش و پرورش یک نهاد مهم و تاثیرگذار در جامعه است و برنامه‌های متنوعی در راستای شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان انجام می‌دهیم.سید حسن لواسانی‌فرد با اشاره به جشنواره فیلم رشد تصریح کرد: جشنواره فیلم رشد در آموزش مفاهیم آموزشی تربیتی و مهارت‌های زندگی به کمک تصاویر متحرک تاثیر بسیاری دارد.وی افزود: این جشنواره در دشتستان از سال 83 لغایت 87 برگزار می‌شد که بعد از سال 1387 این جشنواره متوقف شد و مجدداً از امسال نیز شروع شده است.

فکرشهر: چهل و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در برازجان آغاز شد.

به گزارش فکرشهر، رئیس اداره آموزش و پرورش دشتستان در این آیین اظهار داشت: آموزش و پرورش یک نهاد مهم و تاثیرگذار در جامعه است و برنامه‌های متنوعی در راستای شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان انجام می‌دهیم.

سید حسن لواسانی‌فرد با اشاره به جشنواره فیلم رشد تصریح کرد: جشنواره فیلم رشد در آموزش مفاهیم آموزشی تربیتی و مهارت‌های زندگی به کمک تصاویر متحرک تاثیر بسیاری دارد.

وی افزود: این جشنواره در دشتستان از سال 83 لغایت 87 برگزار می‌شد که بعد از سال 1387 این جشنواره متوقف شد و مجدداً از امسال نیز شروع شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش دشتستان با اشاره به اینکه تمامی دانش‌آموزان به همراه اولیا خود و همچنین فرهنگیان می‌توانند این فیلم‌ها را تماشا کنند گفت: فیلم‌های نمایش داده شده توسط مخاطبان ارزیابی می‌شود و نتایج به وزارتخانه ارسال خواهد شد.

دبیر اجرایی جشنواره فیلم رشد نیز اظهار داشت: نگاه سازمان پژوهشی و برنامه‌ریزی وزارت آموزش و پرورش به عنوان متولی جشنواره این است که به غیر از کتاب‌های درسی که باید به مدارس ارسال شود، بسته‌های آموزشی دیگری شامل نرم‌افزارهایی همراه با صدا و تصویر نیز برای آنان ارسال شود.

محمود مجیب تصریح کرد: هدف از برگزاری جشنواره فیلم‌های آموزشی، علمی و تربیتی رشد ایجاد یک نوع عدالت آموزشی است که سعی می‌کنیم در سراسر کشور این عدالت ایجاد شود.

منبع:فارس