سر خط خبرها:
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دشتستان خبر داد:

غرق شدن کودک ۸ ساله در رودخانه دالکی

فکرشهر: رییس جمعیت هلال احمر دشتستان از غرق شدن کودک ۸ ساله در رودخانه دالکی این شهرستان خبر داد...

فکرشهر: رییس جمعیت هلال احمر دشتستان از غرق شدن کودک ۸ ساله در رودخانه دالکی این شهرستان خبر داد.

به گزارش فکرشهر از روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان دشتستان، احسان دانشگر با بیان این خبر گفت: با اعلام مرکز پاسخگویی به حوادث ۱۱۲ جمعیت هلال احمر استان بوشهر در ساعت ۱۸/۴۵ امروز،۲۶ تیرماه ۱۴۰۰ مبنی بر غرق شدن کودک ۸ ساله در رودخانه دالکی، بلافاصله تیم عملیات پایگاه «دریاقلی» برای ارزیابی به محل حادثه اعزام شد. 

وی افزود: متاسفانه در این حادثه، کودک که مشغول آب بازی در رودخانه بوده، به یک باره به زیر آب فرو می رود و تلاش های پدر که خود او نیز در آستانه غرق شدن قرار داشت، مثمر ثمر واقع نمی شود؛  با حضور نیروهای امداد و نجات و افراد محلی عملیات جستجو با شدت بیشتری ادامه می یابد تا ساعت ۱۹/۳۰، که پیکر این کودک از آب گرفته و برای طی مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

دانشگر اضافه کرد: با اینکه از طرق مختلف اعلام شده است که شنا در رودخانه ها و کانال های آب در دشتستان مطلقا ممنوع است، ولی متاسفانه به دلیل شدت گرما ین مساله رعایت نمی شود و به دلیل بی توجهی و عدم تسلط به شنا در محیط های رودخانه ای، شاهد داغدار شدن خانواده ها در غم از دست دادن عزیزان خود هستیم. 

دیدگاه‌ها

حجت اله صالحی

بله متاسفانه اگر مکان مناسب برای تفریح مردم فراهم باشد شاهد این اتفاقات ناگوار نخواهیم بود کمی وجدان و انسانیت برای مسوولان لازم است.

دیدگاه خود را بنویسید