سر خط خبرها:

خانم چرخنده، خبر دارید کرونا کشتار می‌کند؟ + تصاویر

فکرشهر: تیک نوشت: تصاویر منتشر شده در فضای مجازی، الهام چرخنده را در میان جمع بزرگ بانوان، بدون رعایت فاصله و بدون ماسک نشان می‌دهد. آیا خانم بازیگر سابق از حال و روز مردم و قربانیان بیماری خبر دارد؟

«اینجا سبزوار هست و سلفی با هفت هزار گل بانو...هفته کرامت...جاتون خالی بود...» این را خانم الهام چرخنده نوشته. به همراه تصاویری که او را در میان بانوان سبزواری نشان می‌دهد. تجمعی که به گفته خانم چرخنده هزاران نفر در آن حاضر بوده‌اند. در روزهایی که کرونا بیداد می‌کند و هر روز هزاران تن از هم‌میهنان‌مان‌مان را به بیمارستان می‌کشاند و بسیاری را به دل قبرستان‌ها.

ایشان خانم چرخنده هستند. با این لبخند و لحن خوشحال و چهره بدون ماسک، معلوم است که واکسن معتبر و خوبی هم زده‌اند و کک‌شان هم از کشتار کرونا نمی‌گزد. خانم چرخنده سرتان سلامت باشد و به شما خوش بگذرد. اما شاید اگر از حال روز بیماران و بیمارستان‌ها سراغ بگیرید هم بد نباشد. جای کسی را هم خالی نکنید. غیر از تفریحات و دلمشغولی‌های شما رنج و بیماری بزرگی در کشور داریم که خدا را شکر خبرش به شما نرسیده.

اما به آن هزاران نفری که واکسن نزده‌اند رحم کنید. به شهرهای دیگر سر نزنید و چنین اجتماعاتی درست نکنید. ان‌شاالله وقت زیاد است. هم برای کسب روزی، هم برای گرفتن عکس یادگاری و گذاشتن در اینستاگرام برای چند لایک بیشتر.

دیدگاه خود را بنویسید