سر خط خبرها:

قتل زن و مرد میانسال در خیابان «شکری» شهر بوشهر/ قاتل نیمه شب چه اعترافی کرد؟

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: متهمی که زن و مرد میانسالی را دوشب پیش در خیابان« شکری» شهر «بوشهر» به قتل رسانده بود، لب به اعتراف باز کرد...

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: متهمی که زن و مرد میانسالی را دوشب پیش در خیابان« شکری» شهر «بوشهر» به قتل رسانده بود، لب به اعتراف باز کرد. 

به گزارش فکرشهر از پلیس سردار«حیدر سوسنی» در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: نیمه شب 8 شهریور سال جاری، وقوع 2 فقره قتل در محله «شکری» شهر بوشهر به  پلیس اعلام شد. 

وی بیان کرد: وقتی نزدیک ترین واحد گشت« کلانتری 11» خود را به محل حادثه رساند، مشخص شد مرد میانسالی به همراه همسرش بر روی زمین افتاده و فوت کرده اند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه  کرد: با حضور کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی پرونده در اختیار واحدهایی تخصصی این پلیس قرار گرفت. 

اين مقام انتظامي اظهار داشت: با اقدامات فنی، پلیسی و  تحقیقات میدانی ، سرنخ هایی از این حادثه در کشف شد.

فرمانده انتظامی استان گفت:  کاراگان اداره جنایی  یکی از اعضای خانواده مقتول را بعنوان مظنون تحت نظر گرفتند. 

به گفته سردار سوسنی، متهم دستگیر شده، ابتدا از وقوع  حادثه اظهار بی اطلاعی می کرد ولی با  مستندات و ادله های کارآگاهان  لب به اعتراف گشود و اظهار داشت: مقتول ناپدري وی بود،  به دلیل اختلاف  خانوادگی با همدستی دو نفر از دوستان و آشنایانش اقدام به قتل کرده اند.

 فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت:  کارآگاهان پلیس آگاهی با شناسایی مخفیگاه  متهم دیگر وی را  دستگیرکه در بازرسي از اتاق وی 2 قبضه چاقو و يک قبضه شمشير کشف کردند.

دیدگاه خود را بنویسید