سر خط خبرها:

کاهش بستری‌های کرونایی در بوشهر به ۳۳۰ نفر/ آخرین آمار کرونا در ایران/ فوت ۴۴۸ نفر در شبانه روز گذشته

فکرشهر: روند کاهش بستری‌های کرونایی در بیمارستان‌های بوشهر همچنان ادامه دارد و امروز تعداد بستری‌ها به ۳۳۰ نفر رسید.

به گزارش فکرشهر، دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های این استان را امروز دوشنبه ۲۲ شهریور ۳۳۰ نفر اعلام کرد و افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۱ بیمار جدید در این بخش‌ها بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۲۳ مورد به کرونا قطعی است.
 
وی با اشاره به اینکه اکنون ۵۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند، ادامه داد: از این شمار ۲۲ نفر در وضعیت حاد کرونایی قرار دارند.
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان کرد: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۸۳ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۶۲  نفرشان کرونا مثبت قطعی بوده‎اند.
 
وی از فوت ۶ بیمار کرونایی خبر داد و افزود: ۴ آقا با ۸۵، ۷۶، ۶۹ و ۳۶ سال سن با سابقه بیماری کلیوی، اعصاب و روان، دیابت و فشارخون، آقایی ۵۱ ساله بدون سابقه بیماری و یک خانم با ۶۶  سال سن با سابقه بیماری دیابت در ۲۴ ساعت گذشته فوت کردند.
 
دکتر کشمیری تعداد بیماران شناسایی شده کرونا در استان بوشهر را تا کنون ۸۳ هزار و ۷۹۸ نفر و تعداد جان باختگان را هزار و ۹۰۳ نفر اعلام کرد.

آخرین آمار کرونا در ایران/ فوت ۴۴۸ نفر در شبانه روز گذشته

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته در کشور متاسفانه ۴۴۸ بیمار کووید-۱۹ به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.

از دیروز تا امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۲ هزار و ۵۴۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که سه هزار و ۱۶۳ نفر از آنها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵ میلیون و ۳۱۸ هزار و ۳۲۷ نفر رسید.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۴۸ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۱۴ هزار و ۷۵۹ نفر رسید.

خوشبختانه تا کنون ۴ میلیون ۵۹۷ هزار و ۲۱۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

۷ هزار و ۲۰۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون ۳۰ میلیون و ۳۳۷ هزار و ۳۲۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۱۶۸ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۲۰۹ شهر در وضعیت نارنجی و ۷۱ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

دیدگاه خود را بنویسید