سر خط خبرها:

کشف شبکه توزیع خارج از ضابطه داروهای کرونایی در استان بوشهر/ ۱۰ نفر دستگیر شدند

فکرشهر: داستان عمومی و انقلاب بوشهر از برخورد با شبکه‌ای از عوامل گرانفروشی و توزیع خارج از ضابطه داروهای درمان کرونا در استان بوشهر خبر داد...

فکرشهر: داستان عمومی و انقلاب بوشهر از برخورد با شبکه‌ای از عوامل گرانفروشی و توزیع خارج از ضابطه داروهای درمان کرونا در استان بوشهر خبر داد.

به گزارش «فکرشهر»، علی حسن‌پور اظهار داشت: در راستای برخورد با عوامل توزیع خارج از ضابطه دارو اقدامات خوبی صورت گرفته و شبکه‌ای از عوامل گران‌فروشی و توزیع خارج از ضابطه داروهای درمان کرونا شناسایی شده است.

وی اضافه کرد: شبکه گران‌فروشی و توزیع خارج از ضابطه داروهای درمان کرونا با سوء‌استفاده از کد ملی اطرافیان خود و برخی بیماران و با دسترسی غیرقانونی به مهر برخی پزشکان متخصص و تهیه نسخه‌های غیر واقعی اقدام به دریافت داروهای درمان کرونا با نرخ دولتی می‌کردند.

داستان عمومی و انقلاب بوشهر بیان کرد: این افراد پس از دریافت داروهای کرونا، این داروها را با قیمت گران و به صورت آزاد به بیماران نیازمند به فروش می‌رساندند.

حسن‌پور افزود: مراتب برای رسیدگی به شعبه هفتم بازپرسی دادسرای مرکز استان بوشهر ارجاع و در تاریخ ۲۸ شهریور ماه تعداد ۱۰ نفر از این افراد دستگیر و پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تأمین کیفری مناسب برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره کل اطلاعات استان قرار گرفتند.

وی ادامه داد: دستور تعقیب دیگر عوامل نیز صادر شده است و پرونده در این شعبه در جریان رسیدگی قرار دارد.

دیدگاه خود را بنویسید