سر خط خبرها:

درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان در ساحل کنگان + تصاویر

فکرشهر: فرمانده انتظامی شهرستان کنگان گفت: درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان «مواد نیروزا و ترقه» در ساحل کنگان یک زخمی برجای گذاشت.به گزارش فکرشهر، سرهنگ کرم دشتیان در این خصوص به مهر گفت: در پی گزارشات مردمی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فعالیت یک باند ورود و توزیع قاچاق کالا در نخلستان‌های حاشیه ساحل شهرستان کنگان این موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فکرشهر: فرمانده انتظامی شهرستان کنگان گفت: درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان «مواد نیروزا و ترقه» در ساحل کنگان یک زخمی برجای گذاشت.

به گزارش فکرشهر، سرهنگ کرم دشتیان در این خصوص به مهر گفت: در پی گزارشات مردمی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فعالیت یک باند ورود و توزیع قاچاق کالا در نخلستان‌های حاشیه ساحل شهرستان کنگان این موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از اعزام اکیپ متشکل از ماموران انتظامی به محل مورد نظر، تعدادی از قاچاقچیان با رویت ماموران انتظامی در محل سریعا با استفاده از تاریکی شب با قایق از محل متواری شده و بقیه اعضای باند هم بدون توجه به دستور ایست پلیس، قصد فرار از مسیر خشکی توسط خودرو با زیر گرفتن ماموران نیروی انتظامی داشتند.

کنگان

فرمانده انتظامی کنگان افزود: ماموران نیروی انتظامی با سرعت عمل مناسب و با هدف دستگیری قاچاقچیان و دفاع از جان خود و با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک هوایی کرده ولی در عین حال قاچاقچیان نسبت به هشدار دوم نیز بی تفاوت بودند.

وی ادامه داد: در نهایت ماموران برای توقف خودرو به سوی آنان شلیک کرده که در این راستا راننده خودرو پژو ۴۰۵ به نام «عیسی .ب» مجروح و به بیمارستان امام خمینی(ره)شهر کنگان منتقل می شود.

دشتیان افزود: در همین راستا تعداد ۶۵۲ بسته انواع کپسول و قرص های نیروزا، ۶۵۵ قوطی انواع مواد نیروزا در سایز و مارک های مختلف و تعداد پنج‌هزار و۱۲۰ عدد انواع مواد محترقه به ارزش سه میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال از قاچاقچیان کشف و ضبط شد.

کنگان از توابع استان بوشهر است و 60 درصد از تاسیسات عظیم پارس جنوبی در این شهرستان قرار دارد.