سر خط خبرها:

استاندار بوشهر: از تمام ظرفیت‌ها برای اداره استان استفاده می‌شود

فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: دولت سیزدهم دولتی انقلابی است و با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود برای اداره هر چه بهتر استان استفاده می‌شود.

به گزارش فکرشهر به نقل از ایرنا، احمد محمدی زاده روز پنجشنبه  در نشست با فعالان اجتماعی و گروه‌های مختلف مردمی افزود: برای بهره مندی از ظرفیت های انسانی از تمام افراد پاک دست، دارای صلاحیت اخلاقی، مردمی و کارآمد برای اداره امور استان و انجام کاری جهادی استفاده می‌شود.

 وی با بیان اینکه خداوند در شرایط سخت همیشه به کمک انقلاب اسلامی آمده است اضافه کرد: فراموش نکنیم انقلاب اسلامی انقلابی مردمی است و این مردم بودند که این نظام را شکل دادند، قوام بخشیدند و در تمام عرصه‌ها از جمله هشت سال دفاع مقدس، مقابله با ضد انقلاب و حوادث سخت برای استحکام این نظام ایستادند و افتخار آفریدند.

محمدی زاده  اخلاص و رهبری‌های امام راحل، فداکاری و هدایت‌های مقام معظم انقلاب، خون مطهر شهدا، حمایت‌های بی‌دریغ مردم در همه مقاطع انقلاب را عامل گذر انقلاب از بحران‌ها و سختی‌ها دانست و بیان کرد: نباید نقش مهم مردم در عرصه‌های مختلف نظام اسلامی فراموش کرد چراکه مردم نظام اسلامی شکل دادند و قوام بخشیدند و در ۴۲ سال گذشته در همه عرصه‌ها مقابل دشمنان ایستادند.

استاندار بوشهر افتخارآفرینی‌های مردم در عرصه‌ها و ادوار مختلف انقلاب اسلامی را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: در ۴۲ سال گذشته حوادث سختی برای انقلاب اسلامی پیش آمد که همه این وقایع و بحران‌ها با تلاش و مدیریت مردم پشت سرگذاشته شد.

محمدی‌زاده با بیان اینکه امروز ایران اسلامی در جنگ اقتصادی دشمن قرار دارد تصریح کرد: حل مشکلات اقتصادی جامعه در دستور قرار دارد و بر اساس برنامه مدون این مشکلات سپری می‌شود.

وی دولت آیت‌الله رئیسی را انقلابی دانست و تصریح کرد: حل مشکلات استان بوشهر مورد توجه ویژه و نیاز به کمک و همکاری همه اقشار جامعه است.

استاندار بوشهر، ظرفیت‌های استان را مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه بوشهر دارای توانمندی‌های بسیاری است تصریح کرد: شناخت دقیق و عمیق از ظرفیت‌های استان بوشهر در بخش‌های گوناگون دارم که حل مشکلات حوزه‌های گوناگون با تفکر و روحیه انقلابی و جهادی مورد توجه قرار دارد.

محمدی‌زاده، رفتار و منش شهدای گرانقدر را الگو دانست و با اشاره به اراده انقلابی در ارائه خدمت به جامعه تأکید کرد: تمام تلاش، سعی و کوشش ما برای بهبود وضعیت مردم و اصلاح امور در استان است که تمام ساز و کار این مهم فراهم شده و با استفاده از نظرات و پیشنهادات اقشار مختلف جامعه امید می‌رود بسیاری از آرزو و ‌خواسته‌های مردم محقق شود.

وی جوان‌گرایی را مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: بر اساس تأکیدات رئیس جمهور، محور کار جوان‌گرایی است و با توجه به اینکه ایران اسلامی دارای انسان‌های بزرگ، دانشمند، نخبه و توانمند است با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف و کارآمدی راهکارهای حل مشکلات جامعه در راستای تحقق مطالبات مردم تدوین و عملیاتی می‌شود.

استاندار بوشهر استفاده مدیریتی از جوانان و بانوان در اداره استان را یکی از اولویت‌ها دانست و افزود: در حوزه اقتصاد باید با مبتنی به بخش خصوصی عمل شود که جذب، حمایت و تقویت بخش خصوصی در عرصه‌های سرمایه‌گذاری مورد توجه ویژه است.

محمدی‌زاده باتأکید بر بهبود فضای کسب و کار تصریح کرد: برای همه حوزه‌های اقتصادی، کشاورزی، صنعتی، اشتغال‌زایی، تجارت و سرمایه‌گذاری بر اساس ظرفیت‌های استان بوشهر برنامه اجرایی تدوین شده که عملیاتی می‌شود.

وی با بیان اینکه استان بوشهر در عرصه اقتصادی و سرمایه‌گذاری در آستانه یک جهش تاریخی است افزود: با توجه به اینکه همه زیرساخت‌های استان در عرصه‌های مختلف فراهم شده یقین دارم با وجود ظرفیت‌های مهم، به قطب صنعتی و سرمایه‌گذاری تبدیل می‌شود.

استاندار بوشهر با تاکید براینکه قول می‌دهم برای حل مشکلات استان هیچ فرصتی را از دست ندهم اضافه کرد: به مسائل و ظرفیت‌های استان بوشهر به طور کامل واقف هستم و تلاش می‌کنم با استفاده از توان جوانان، متخصصان و همه دلسوزان به صورت جهادی و اراده ای انقلابی استان را در مسیر توسعه قرار دهم و برای بهبود وضع مردم تلاش کنم.

محمدی زاده گفت: تلاش می‌شود در حوزه اقتصاد از توان بخش خصوصی استفاده کرد و برای بهبود فضای کسب و کار برنامه ریزی شود.

دیدگاه خود را بنویسید