سر خط خبرها:
آخرین آمار کرونا در ایران و استان بوشهر؛

بستری ۱۲۲ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر/ ۱۳۳۰۸ ابتلای جدید و مرگ ۱۶۷ تن دیگر در کشور

فکرشهر: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ سه شنبه 27 مهر ماه، 122 نفر است.

به گزارش فکرشهر، دکتر سعید کشمیری اظهار کرد: اکنون 20 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند و از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، 7 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

وی درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متاسفانه امروز 1 مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا خانمی با 39 سال سن با سابقه بیماری زمینه ای دیابت و تالاسمی در استان بوشهر به ثبت رسید.

۱۳۳۰۸ ابتلای جدید کرونا در کشور / ۱۶۷ تن دیگر جان باختند

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته ۱۳هزار و ۳۰۸ ابتلای جدید کرونا در کشور شناسایی شدند و متاسفانه ۱۶۷ تن نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز ۲۷ مهرماه ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۳ هزار و ۳۰۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۷۸۳ نفر از آنها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵ میلیون و ۸۰۹ هزار و ۹۶۷ نفر رسید.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۶۷ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۲۴ هزار و ۴۲۳ نفر رسید.

 

دیدگاه خود را بنویسید