سر خط خبرها:

حکم ۴ شهردار جدید استان بوشهر اعطا شد

فکرشهر: استاندار بوشهر احکام علی زبردستیان شهردار تنگ ارم، سجاد ستوده‌منش شهردار شبانکاره، عباس مرادی شهردار بردستان و محمد حجی شهردار بندر ریگ را به ایشان اعطا کرد.

به گزارش فکرشهر از ایسنا، احمد محمدی زاده در نشست با اعضا شورای اسلامی استان بوشهر، عضویت در شوراهای شهر و روستاها را بهترین فرصت خدمت به مردم ذکر کرد و اظهار کرد: قبول مسئولیت استانداری بوشهر توسط بنده فقط و فقط با هدف خدمت به مردم بود چرا که در طول 40 سال از نزدیک جانفشانی و ایثاگری مردم را دیده بودم.

وی با بیان اینکه نوکری مردم بهترین فرصت خدمت است، اضافه کرد: هم اکنون کشور درگیر جنگ اقتصادی همه جانبه است و در این جنگ هم با همت مردم پیروز خواهیم شد.

استاندار بوشهر بیان کرد: اختلافات شورا و شهرداری و تخلفات مالی دو آسیب بزرگ در مدیریت شهری بوده که مشروعیت مدیریت شوراها و شهرداری ها را زیر سوال برده است.

محمدی زاده با تاکید بر اتحاد و انسجام شورا و شهرداری برای خدمت به مردم گفت: شوراها ضمن دقت لازم برای انتخاب شهردار و رای اعتماد به شهردار منتخب، در معرفی شهرداران باقی مانده در شهرهای مختلف استان تسریع کنند.

وی اظهار داشت: درآمدزایی و شناسایی راهکارهای مختلف با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در دستور کار جدی شوراها و شهرداری ها باشد، چرا که منابع دولتی آنقدر زیاد نیست که نیازمندی های شهری را با آن رفع کرد.

استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه منابع مالی شهرداری ها بر پروژه های اصلی متمرکز باشد، گفت: وحدت، همدلی و همراهی برای خدمت به مردم سرلوحه کار اعضا شورا و شهرداران باشد.

دیدگاه خود را بنویسید