سر خط خبرها:

دنیا

سردار نقدی:عده‌ای فکر می‌کنند می‌توانند انقلاب اسلامی را در اذهان مردم دنیا بد جلوه دهند اما بدانند که آب دریا با پوزه سگ نجس نمی‌شود/در کجای دنیا فردی را می‌توان یافت که ۴۰سال رئیس جمهور ورهبر یک کشور باشد اما در یک خانه محقر زندگی کند؟

فکرشهر: معاون هماهنگ کننده سپاه کل پاسداران گفت: کار دشمنان، زورگویان و متجاوزان بین المللی تمام است، خون‌های پاک کار خود را کرده و خواهد کرد.

به گزارش فکرشهر از مهر، سردار محمدرضا نقدی بعد از ظهر پنجشنبه در آئین گرامیداشت پنجمین سالگرد شهادت سردار شعبان نصیری که در سالن شهیدان نژادفلاح کرج برگزار شد، اظهار کرد: شعبان نصیری از نوجوانی پا به میدان جهاد گذاشت و در صحنه مبارزه با رژیم ستمشاهی و مقابله با گروهک‌های تروریستی و نفاق حضوری پررنگ داشت، به واقع وی یک رزمنده پا به رکاب امام بود.

علم‌الهدی: به دلیل رقابت قدرت در دنیا ۶۰۰هزار نفر از مردم اوکراین کشورشان را ترک کرده‌اند و به یک کشور بیگانه رفته‌اند؛در کجای جاهلیت عرب چنین نمونه‌هایی وجود داشت؟/ما باید این جاهلیت را براندازی کنیم؛ باید این تبعیض و فساد موجود در دنیا را از بین ببریم

فکرشهر: امام جمعه مشهد گفت: تصاویری که تلویزیون از مردم اوکراین نشان می‌دهد، دل آدم را کباب می‌کند. ۶۰۰ هزار نفر سر زمستان در یک منطقه سردسیر آن هم در این ایام شیوع کرونا، از خانه و زندگی خود آواره شده‌اند و کشورشان را ترک کرده‌اند و برای زندگی به یک کشور بیگانه رفته‌اند. این‌ها همه به دلیل رقابت قدرت در دنیا است.

وزیر بهداشت: تا حدودی قله اُمیکرون را رد کرده‌ایم / جزو ۱۰ کشور برتر مبارزه با کرونا هستیم

فکرشهر: وزیر بهداشت با بیان اینکه سازمان جهانی بهداشت متعجب است که علی رغم تحریم‌های ناجوانمردانه چگونه ایران توانسته در همه‌گیری کرونا روی پای خود بایستد، گفت: در برابر سویه امیکرون نیز با تلاش کادر بهداشت و درمان با تلافات کمتر و موفقیت‌های بیشتر قله بیماری را تا حدودی رد کرده‌ایم...

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - دنیا